Sławomir Zapała znany po prostu jako Sławomir występuje ze swoją piękną żoną Magdaleną "Kajrą" Kajrowicz. Żona showmana zachwyca nie tylko urodą, ale jest też bardzo utalentowana. Jak podaje "Fakt" miała szanse na karierę solową, której początkiem mógł być występ w kolejnej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".
Żona Sławomira dostała propozycję wystąpienia w kolejnej edycji "Twoja twarz znajomo". Wcześniej na ten temat krążyło sporo plotek, bo Kajra pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym jest łysa.
Teraz jednak aktorka miała mieć realną szanse na występ w programie. Nie zobaczymy jej tam jednak, bo zrezygnowała z udziału w show Polsatu po konsultacji ze Sławomirem. Podobno powodem tej decyzji miały być koncerty muzyka. Przez program Kajra nie miałaby czasu na nich się pojawiać.
Gdy się z nią skontaktowali z ofertą pracy, była przeszczęśliwa. Jednak Sławomir stwierdził podobno, że nie widzi powodu, dla którego Kajra miałaby aż na trzy miesiące zrezygnować z ich wspólnych koncertów - czytamy w "Fakcie"
Sam Sławomir brał udział w poprzedniej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Dzięki programowi stał się jeszcze bardziej popularny i mógł pokazać swój talent wokalny szerszej publiczności.
Czyżby więc muzyk obawiał się, że program pomoże wybić się też Kajrze, która mogłaby później rozpocząć karierę solową? A może pojawiły się inne, nieznane dotąd okoliczności i podjęli te decyzje wspólnie? Tego już z pewnością się nie dowiemy.
AG
Chotecka i Pazura urządzili dom w bieli i drewnie. Ogród to prawdziwa perełka
Szwagier Magdaleny Majtyki przerwał milczenie. Mówi wprost o bardzo trudnej sytuacji
Tyle Tomasz Stockinger zarabia w "Klanie". "To najwyższa półka"
Olga Frycz z całą gromadką dzieci. Fani od razu zauważyli zmianę
Damian Kordas ocenił menu, które podano szwedzkiej parze królewskiej. "Jedyne, czego nie rozumiem..."
Szwedzka para królewska wydała kolację na cześć Nawrockich. W menu pieczony renifer i nie tylko
Syn Ozzy'ego Osbourne'a powitał na świecie córkę. Wybór imienia poruszył fanów
Tusk spotkał się z królem Szwecji. Internauci zwracają uwagę na uścisk dłoni. "Widać różnicę w pojmowaniu..."
Margot Robbie ścięła włosy i się zaczęło. Wytykają jej, że ma zażywać znany lek dla cukrzyków