Sławomir zabronił Kajrze udziału w "Twoja twarz brzmi znajomo"? "Nie widzi powodu, żeby rezygnowała z koncertów"

Magdaleną "Kajrą" Kajrowicz miała pojawić się w "Twoja twarz brzmi znajomo". Jednak jak podje 'Fakty" zrezygnowała z występu w show na prośbę Sławomira.

Sławomir Zapała  znany po prostu jako Sławomir występuje ze swoją piękną żoną Magdaleną "Kajrą" Kajrowicz. Żona showmana zachwyca nie tylko urodą, ale jest też bardzo utalentowana. Jak podaje "Fakt" miała szanse na karierę solową, której początkiem mógł być występ w kolejnej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". 

 

Sławomir nie zgodził się, by Kajra wystąpiła w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Żona Sławomira dostała propozycję wystąpienia w kolejnej edycji "Twoja twarz znajomo". Wcześniej na ten temat krążyło sporo plotek, bo Kajra pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym jest łysa

 

Teraz jednak aktorka miała mieć realną szanse na występ w programie. Nie zobaczymy jej tam jednak, bo zrezygnowała z udziału w show Polsatu po konsultacji ze Sławomirem. Podobno powodem tej decyzji miały być koncerty muzyka. Przez program Kajra nie miałaby czasu na nich się pojawiać. 

Gdy się z nią skontaktowali z ofertą pracy, była przeszczęśliwa. Jednak Sławomir stwierdził podobno, że nie widzi powodu, dla którego Kajra miałaby aż na trzy miesiące zrezygnować z ich wspólnych koncertów - czytamy w "Fakcie"

Sławomir w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Sam Sławomir brał udział w poprzedniej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Dzięki programowi stał się jeszcze bardziej popularny i mógł pokazać swój talent wokalny szerszej publiczności. 

 

Czyżby więc muzyk obawiał się, że program pomoże wybić się też Kajrze, która mogłaby później rozpocząć karierę solową? A może pojawiły się inne, nieznane dotąd okoliczności i podjęli te decyzje wspólnie?  Tego już z pewnością się nie dowiemy. 

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.