Paweł Deląg spotyka się z żoną byłego senatora PO? Aktor i kobieta dementują. "Nie jestem z nią w relacji przyjacielskiej"

Paweł Deląg ma nową partnerkę? Ponoć byli wyjechali razem na Mazury i byli widziani w restauracji i saunie.

Czyżby Paweł Deląg był w związku? Aktora ponoć łączą bliskie relacje z Ewą Misiak,  żoną byłego senatora PO i biznesmena, którego oskarżyła o zdradę i o to, że wyrzucił ją z ich willi.

Paweł Deląg w związku z Ewą Misiak?

Deląg i Misiak znają się już od jakiegoś czasu. Wiosną wraz z grupą znajomych wybrali się na Mazury. Teraz według "Super Expressu" para była niedawno widziana w saunie, na spacerze, a także na kolacji w restauracji. Już z okładki informują: Deląg pociesza żonę milionera.

Byliśmy tam w grupie kilkunastu osób. To byli ludzie, którzy mnie wspierają w trudnych chwilach i nie zalicza się do nich tylko Paweł - wyznała. 
Czy z relacji z Pawłem coś wyjdzie, czas pokaże, ale na razie nie mieszka on nawet w Polsce, bo ciągle jest w rozjazdach między Rosją, Ukrainą a ojczyzną. Opowieści jakobyśmy byli już parą, są póki co mocno na wyrost - skomentowała w tabloidzie Misiak. 

okładka 'Super Expressu'okładka 'Super Expressu' screen/'Super Express'

Paweł Deląg potwierdził, że faktycznie zna się z Misiak. Wyznał jednak, że nie przyjaźnią się, a co dopiero mówić o związku. 

Panią Ewę znam krótko, ale bardzo cenię jako bizneswomen i jako kobietę, która ma wysokie wartości i nie jestem [z nią] w relacji przyjacielskiej - wyznał. 

Paweł Deląg i Ewa Misiak - co ich łączy?

Ewa Misiak skontaktowała się z jednym z portali i sprostowała sugestie, które wysnuł tabloid. 

Nieprawdą jest, jakobym wspólnie z Pawłem Delągiem "oddawała się relaksowi w saunie ani pogawędkom w parku". Nie było takiej sytuacji, a zdjęcia które Państwo zamieścili nie są z sauny, z której z przyczyn zdrowotnych nie korzystam. W restauracji o której Państwo piszą byliśmy wspólnie w dużej grupie i jak widać na zdjęciach, nie było tam żadnych "pogawędek" [pisownia oryginalna] - wyjaśniła.

Ewa Misiak i Tomasz Misiak z PO

Ewa Misiak nadal jest żoną polityka, jednak już nie mieszkają razem. Kobieta oskarżyła męża o zdradę i to, że usiłuje wyrzucić ją z domu.

Paweł Deląg i Małgorzata Foremniak

Jeszcze niedawno mówiło się, że Deląg spotyka się z Małgorzatą Foremniak. Aktorka jednak zaprzeczała tym doniesieniom. Uważa, że takie plotki mogły wziąć się stąd, że dużo czasu spędzali ze sobą, podczas występów w sztuce "Być jak Elizabeth Taylor".

MT

Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.