Anna Popek skończyła 50 lat! Pamiętacie, jak zaczynała? Wspominamy początki jej długiej kariery

50. urodziny Anny Popek to doskonała okazja, żeby przypomnieć sobie początki jej kariery. Mamy archiwalne zdjęcia. Zobaczcie, jak zmieniała się na przestrzeni lat.

Anna Popek 26 czerwca świętuje swoje 50. urodziny. Dziennikarka karierę w telewizji zaczynała jeszcze w latach 90. Na przestrzeni kolejnych lat udało się jej zostać jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Telewizji Polskiej. Z okazji okrągłego jubileuszu gwiazdy postanowiliśmy przypomnieć jej początki na szklanym ekranie.

Początki i kariera Anny Popek

Anna Popek debiutowała w TVP Katowice. Występowała również w TVP Wrocław. To tam przedstawiała wiadomości w lokalnym programie informacyjnym. Dziennikarka cieszyła się sympatią widzów i szybko awansowała do "Panoramy" w TVP 2. Trafiła do redakcji ekonomicznej, ale zapamiętaliśmy ją przede wszystkim jako prowadzącą cały serwis.

Pod koniec lat 90. zaproponowano jej pracę w TVP1. W "jedynce" była gospodynią "Świat się kręci" i "Dzień dobry, Polsko!".

Szczyt popularności przyniosły jej dwa magazyny śniadaniowe. Prowadziła "Kawę czy herbatę" i "Pytanie na śniadanie". W tej roli oglądaliśmy ją do marca 2016 roku.

Od 2017 roku szefuje redakcji "Life" Polskiej Agencji Prasowej. Często słychać ją też w radiach.

ZOBACZ NA ZDJĘCIACH, jak zmieniła się Anna Popek >>>

W jakich programach była Anna Popek?

Anna Popek ma spore grono fanów, którzy wspierali ją, kiedy prezenterka brała udział w programach rozrywkowych. 50-latka na swoim koncie ma show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Poza tym dziennikarkę mogliśmy oglądać na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Jej partnerem był Cezary Olszewski. Zajęli 13. miejsce. Popek występowała dodatkowo w pierwszej edycji "Fort Boyard".

Anna Popek świętuje urodziny na Instagramie

W dniu swoich 50. urodzin Anna Popek wstawiła na Instagrama zdjęcie z tortem. W komentarzach pod postem pojawiły się pierwsze życzenia. Obserwatorzy chwalą wygląd gwiazdy i trzymają kciuki, za kolejne rozdziały w jej telewizyjnej karierze.

 

Sto lat w zdrowiu i szczęściu pani Aniu! Kolejnych sukcesów w życiu zawodowym, następnych cudownych podróży oraz dużo miłości! PS Pięknie pani wygląda - czytamy.

Dużo zdrówka a przede wszystkim mężczyzny, z którym spędzi pani resztę życia - napisał ktoś inny.

Zobacz wideo

BK