Anna Popek dostała nowy program w TVP! "Ma wystartować pod koniec czerwca"

Anna Popek wciąż rozwija skrzydła w Telewizji Polskiej. Prezenterka ma poprowadzić nowy program stacji, kóry prawdopodobnie będzie nadawany w wakacyjne weekendy.
Popek dostała nowy program w TVP! Ma wystartować pod koniec czerwca Anna Popek wciąż rozwija skrzydła w Telewizji Polskiej. Prezenterka ma poprowadzić nowy program stacji, który prawdopodobnie będzie nadawany w wakacyjne weekendy. Anna Popek wyrasta powoli na główną gwiazdę "nowej" TVP. Dobre relacje prezenterki z Jackiem Kurskim zaowocowały nie tylko utrzymaniem stanowiska (to w ostatnich miesiącach prawdziwy sukces), ale też kolejnymi możliwościami rozwoju zawodowego. Najpierw Popek zaczęła prowadzić program "Świat się kręci", którego twarzą była do tej pory Agata Młynarska. To nie koniec! Jak informuje magazyn "Press", wkrótce w TVP wystartuje nowy program, "Misja wakacje". Widzowie zobaczą w nim historie ludzi, którzy realizują swoje marzenia i wyruszają na fantastyczne wyprawy. Uczestnicy programu - zgłoszeni do niego przez rodziny i bliskich - wyruszą na wymarzone letnie wakacje - podaje Press. - Program ma wystartować pod koniec czerwca i najprawdopodobniej będzie nadawany w weekendy. Jego prowadzącą ma być właśnie Anna Popek. Czyżby telewizja publiczna szykowała nowy "hit" ramówki?

Anna Popek wyrasta powoli na główną gwiazdę "nowej" TVP. Dobre relacje prezenterki z Jackiem Kurskim zaowocowały nie tylko utrzymaniem stanowiska (to w ostatnich miesiącach prawdziwy sukces), ale też kolejnymi możliwościami rozwoju zawodowego. Najpierw Popek zaczęła prowadzić program "Świat się kręci", którego "twarzą" była do tej pory Agata Młynarska. To nie koniec!

Jak informuje magazyn "Press", wkrótce w TVP wystartuje nowy program, "Misja wakacje". Widzowie zobaczą w nim historie ludzi, którzy realizują swoje marzenia i wyruszają na fantastyczne wyprawy.

Uczestnicy programu - zgłoszeni do niego przez rodziny i bliskich - wyruszą na wymarzone letnie wakacje - podaje Press. - Program ma wystartować pod koniec czerwca i najprawdopodobniej będzie nadawany w weekendy.

Jego prowadzącą ma być właśnie Anna Popek.

Czyżby telewizja publiczna szykowała nowy "hit" ramówki?

 

 

JM