Blake Lively oszpeciła się do roli w filmie. Wyciekły najnowsze zdjęcia z planu. Ciężko ją rozpoznać!

Blake Lively oczarowała widzów na całym świecie rolą w serialu ''Plotkara''. Jednak dla roli w nowym filmie "The Rhythm Section" zrezygnowała z podkreślenia swojej atrakcyjności - wręcz ją zamaskowała.

Blake Livley jest niezaprzeczalnie atrakcyjna. Szerszej publiczności znana jest kultowego serialu ''Plotkara'', a prywatnie jako żona Ryana Reynoldsa. Ostatnio wyciekły zdjęcia z planu jej najnowszego filmu "The Rytm Section". Trudno ją na nich rozpoznać.

Blake Livley oszpeciła się do roli

Blake Lively przeszła prawdziwą transformację do swojej nowej roli. Zniknęły jej długie złociste włosy, trudno też dopatrzeć się śladu jakiegokolwiek makijażu czy dopasowanych ubrań.

Lively gra w "The Rhythm Section" dziewczynę, która straciła całą rodzinę w katastrofie samolotu. Najgorsze, że ona sama miała lecieć z nimi. W trakcie filmu odkrywa, że katastrofa nie była wypadkiem. Co zrozumiałe, bohaterka przechodzi też załamanie nerwowe. Charakteryzacja jest więc adekwatna do jej stanu.

BLAKE LIVELY - zobacz zdjęcia <<<<<

Delikatnie mówiąc, nie chodzi tu o to, by podkreślić naturalną urodę aktorki. Wręcz na odwrót. My nie byliśmy w stanie rozpoznać Blake przez dobrych kilka minut. Ale przecież o to właśnie chodzi w aktorstwie - by zmienić się czasem nie do poznania.

Blake Livley - kim jest?

Blake Lively to amerykańska aktorka, która urodziła się 25 sierpnia 1987 roku. Sławę zyskała dzięki głównej roli w serialu ''Plotkara''. Ludzie pokochali Serenę van der Woodsen, a sama Blake dzięki temu wzięła udział w kilku kampaniach reklamowych domu mody Gucci.

Pojawiła się też w filmach takich jak '"Stowarzyszenie wędrujących jeansów", "Przyjęty","Śmiertelna wyliczanka", "Zakochany Nowy Jork", "Wiek Adaline" czy "Green Lantern''. Na planie tego ostatniego filmu poznała swojego męża Ryana Reynoldsa.

JAB

Więcej o:
Komentarze (2)
Blake Lively oszpeciła się do roli w filmie. Wyciekły najnowsze zdjęcia z planu
Zaloguj się
  • Gość: Tralala

    Oceniono 1 raz 1

    Normalnie wygląda... jak kobieta bez makijażu lub ze znikomym i bez szalowej fryzury.

  • Gość: Gościówa

    0

    Nadal jest piękna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX