Co się dzieje z twarzą Meghan Markle? Na tym wideo wygląda jak robot. Ale jest proste wytłumaczenie

W sieci pojawiło się nagranie z Meghan Markle i księciem Harrym, na którym oboje wyglądają jak roboty. O co chodzi? Czy Meghan jest podstawionym robotem na książęcym dworze?

Meghan Markle jest robotem? Ostatnio to właśnie pytanie spędza sen z powiek nie tylko Brytyjczykom, ale też ludziom na całym świecie. Wszytko przez krótkie, bo zaledwie 33-sekundowe nagranie, na którym księżna Meghan i książę Harry zachowują się bardzo dziwnie i... nie wyglądają jak ludzie.

Meghan Markle jest robotem? 

Do sieci trafiło nagranie, na którym widzimy księżną Meghan i księcia Harry'ego na trybunach podczas finałowego odcinka amerykańskiego "Mam Talent". Już samo to może wydawać się nieco dziwne, bo zazwyczaj rodzina królewska nie pokazuje się w tego typu programach. 

Jednak nie to jest najdziwniejsze - najbardziej zaskakujące jest zachowanie książęcej pary. Zarówno księżna Meghan i książę Harry ruszają się jak roboty. Oboje nie mrugają i nie mają żadnej mimiki! Momentami to wręcz przerażające! Zobaczcie sami.

 

Księżna Meghan robotem? Co stało się z jej twarzą? 

Oczywiście Brytyjczycy szybko dostrzegli to dziwne zachowanie Meghan Markle i księcia Harry'ego. Dziwaczne wideo zaczęło rozprzestrzeniać się po sieci z zawrotną prędkością. Ludzie zaczęli zastanawiać się, czy Meghan i Harry są robotami.

Czy Meghan Markle jest robotem? Wyjaśniamy 

Wszystkich zaniepokojonych uspokajamy - Meghan Markle i książę Harry są ludźmi i nie mają z robotami nic wspólnego! Okazuje się, że to nie oni siedzieli na trybunach, ale dwie osoby z publiczności z... woskowymi maskami przypominającymi wizerunki Meghan i Harry'ego. 

Cała ta sytuacja była akcją promocyjną nowej wystawy w  Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud w Londynie. Do ich ekspozycji dołączyły bowiem sylwetki Meghan i Harry'ego. 

Zobaczcie film promocyjny Muzeum, w którym cała zagadka zostaje rozwikłana. 

 

Przyznajcie się, daliście się im przez moment nabrać? 

AG

Connie Talbot zauroczyła świat jako siedmiolatka. Dziś ma 15 i śpiewa nadal. Jak wyglądają dzieci z talent show po latach?

Więcej o:
Komentarze (4)
Co się dzieje z twarzą Meghan Markle? Na tym wideo wygląda jak robot
Zaloguj się
 • Oceniono 2 razy 2

  Nie zasłanianie się maskami niby woskowymi po prostu wciągnęli o kreskę za dużo

 • Gość: Jakub Karasiewicz

  0

  Prosze bardzo! Cała prawda, są to zwykłe figury woskowe. Jesteście żałośni, szukanie tylko senacji na siłę. - Źródło: Britain’s Got Talent 2018 final: Prince Harry and Meghan Markle make SHOCK BGT appearance. Wpiszcie to w wyszukiwarkę i wejdzcie w pierwszą pozycję wszystko jest napisane po angielsku.

 • Gość: ...

  0

  Ale ze kontrola umyslu ma sie coraz lepiej, to juz tajemnica poliszynela... Tak wiec maski maskami, lecz poza tym mozemy byc pewni: najwieksi tego swiata sa sterowani na rozne sposoby. Moze nie wszyscy, moze akurat nie ta para, jednak takie rzeczy od dawna sie dzieja.

 • Gość: Gość

  0

  Bardzo podobna do swojej mamy. O jakie roboty chodzi, zaraz zwariuje przez plotka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX