Meghan Markle wybrała osobę, która poprowadzi ją do ołtarza. I to nie jest ani jej ojciec, ani matka!

Mehgan Markle wskazała osobę, która poprowadzi ją do ołtarza zamiast jej chorego ojca. Wybór padł na księcia Karola.

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że ojciec Meghan Markle, który miał poprowadzić ją do ślubu, miał zawał. Planowano więc, żeby w tej roli zastąpiła go matka przyszłej księżnej, Doria Ragland. Teraz jednak na Twitterze Kensington Palace podano oficjalny komunikat, że Meghan w drodze do ołtarza będzie towarzyszyć książę Karol.

Jak czytamy w komunikacie, to narzeczona księcia Harry'ego poprosiła o to przyszłego teścia. Ten ma być bardzo szczęśliwy z tego powodu.

Książę Walii jest szczęśliwy, mogąc w ten sposób powitać pannę Markle w rodzinie królewskiej - oznajmiono w oświadczeniu.

Co ciekawe, książę Karol dołączy do niej dopiero później, przy ławkach kościelnych. Jak dowiedział się CNN, Meghan rozpocznie drogę do ołtarza sama. Stacja komentuje, że to wyraz feminizmu i jest to bezprecedensowe wydarzenie w historii rodziny królewskiej.

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego odbędzie się w sobotę 19 maja. Ceremonia zaślubin rozpocznie się o godzinie 12:00 czasu lokalnego w kaplicy św. Jerzego, będącej częścią pałacu Windsor. Świadkiem pana młodego będzie jego brat, książę William. Markle zrezygnowała z druhny, a towarzyszyć jej będzie księżniczka Charlotte. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

AW

Więcej o: