Najpierw przyjaźń, potem konflikt przez faceta, a teraz TE ZDJĘCIA. Znaliście historię Wojciechowskiej i Werner?

Przez 8 lat nie utrzymywały ze sobą kontaktów. Teraz Wojciechowska i Werner odnowiły swoją relację sprzed lat. Udowodniły to na Telekamerach.

Przyjaźń Anity Werner i Martyny Wojciechowskiej rozkwitła 15 lat temu. Obydwie panie podkreślały w wywiadach, ile ta relacja dla nich znaczy. Wojciechowska nazywała dziennikarkę swoją siostrą, a ta mówiła, że podróżniczka jest ideałem kobiety. Przyjaźń jednak dobiegła końca, a powodem miał być mężczyzna, który stanął na ich drodze. Panie najwyraźniej wszystko sobie wyjaśniły i po wielu latach pogodziły się ze sobą. Dowodem są zdjęcia z tegorocznych Telekamer.

Wojciechowska i Werner wzajemnie wspierały się w kwestiach zawodowych, jak i prywatnych. Dziennikarka wielokrotnie zajmowała się córką Wojciechowskiej, kiedy ta podróżowała, natomiast podróżniczka była przy Werner, kiedy ta straciła matkę. Wkrótce zaczęto snuć przypuszczenia, że ich bardzo bliskie relacje to nie tylko przyjaźń. Posądzono je o romans. One nigdy wprost nie potwierdziły, ani nie zaprzeczyły, jedynie skutecznie podsycały plotki. Wojciechowska stwierdziła, że zmieniłaby orientację tylko dla Angeliny Jolie, natomiast Werner następująco komentowała rzekomy romans.

O! To mój ulubiony wątek. Bardzo zabawne to jest. Niektórzy traktowali to całkiem poważnie.

Martyna Wojciechowska, Anita Werner.Martyna Wojciechowska, Anita Werner. Kapif

Z czasem okazało się, że ich relacja znacznie się popsuła, a wszystko przez to, że Werner zakochała się w koledze Wojciechowskiej. W 2010 roku podróżniczka przedstawiła swojej przyjaciółce Kacpra, który także był podróżnikiem. Między dziennikarką a mężczyzną zaiskrzyło, co spowodowało, że Wojciechowska odcięła się od obojga. Po dwóch latach związku Werner z podróżnikiem doszło do tragedii - mężczyzna zmarł podczas jednej z wypraw. W tych trudnych chwilach dziennikarka nie mogła liczyć na wsparcie dawnej przyjaciółki. Nie pojawiła się także na promocji książki o podróżach Kacpra. Kiedy Wojciechowska zachorowała na chorobę tropikalną, a później miała wypadek motocyklowy, również nie otrzymała pomocy od koleżanki. 

To nieprawda, że dziewczyny zerwały kontakt przez Kacpra - tłumaczyła asystentka Wojciechowskiej.

Okazuje się, że panie odcięły się od przeszłości i odnowiły kontakt. Niedawno Wojciechowska pojawiła się w programie "Fakty po faktach" prowadzonym przez Werner. Najlepszym dowodem są jednak zdjęcia z tegorocznych Telekamer. Panie ze swoimi nagrodami wspólnie i z uśmiechem pozowały do zdjęć.

MT

Więcej o:
Komentarze (38)
Martyna Wojciechowska Werner najpierw przyjaźń, potem plotki o romansie, a finalnie zerwany kontakt. Teraz pozowały razem na Telekamerach
Zaloguj się
 • Gość: kol

  Oceniono 58 razy 40

  Wojciechowska obraziła sie i zerwala kontakty z obojgiem, bo kolega zapałał odwzajemnionym uczuciem do koleżanki?
  Trochę to nielogiczne i świadczyłoby o tym, że Wojciechowsa jest głupia, a za taką jej nie uważam. Jedyne wytłumaczenie, to że w tych plotkach o jej relacjach z Werner było coś na rzeczy, wtedy to odcięcie się od pary kolezeństwa, która do siebie zapałała, byłoby uzasadnione, bo poczułaby sie zdradzona przez obojga. Zresztą wcale by mnie nie zdziwiło, gdyby Wojciechowska preferowała płeć piękną, bo jej prywatność, sposób w jaki poczęła dziecko z kolegą, a potem sie z nim rozstała, wskazują że może tak być, ale to jej sprawa i nie musi się nikomu ze swojego życia spowiadać Proponuję wiec dać jej spokój, tym bardziej, że sama nie ma zwyczaju wywlekać swoich spraw...

 • Gość: gosc

  Oceniono 17 razy 15

  najważniejsze że sobie odpuściły sobie winy

 • invest_pl

  Oceniono 22 razy 12

  był chłop - nie ma chłopa. Teraz mogą sie znów klikać myszkami. Po mojemu Werner jest les-facetem a martyna les-kobitką. Albo dowrotnie... Czy nie?

 • Gość: Ola

  Oceniono 16 razy 12

  Wojciechowska zmalała, czy Werner urosła? Wcześniej nie było takiej różnicy wzrostu, teraz bardzo duża...

 • Gość: Mira

  Oceniono 15 razy 11

  No i fajnie

 • Joasia Zawadzka

  Oceniono 16 razy 10

  Obie piękne dobrze że się pogodziły życzę obu Paniom wszystkiego najlepszego

 • Gość: andre111

  Oceniono 16 razy 8

  Przecież obie o les-teges

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX