Szroeder na bajkowych wakacjach. Piękne widoki, ale i tak wszyscy patrzą na jej obłędną figurę w bikini. Wow, co za brzuch!

Natalia Szroeder od kilku dni przebywa na bajkowych wakacjach. Fani piosenkarki mogą podziwiać na Instagramie nie tylko cudowne widoki, ale również i jej obłędną sylwetkę.

Natalia Szroeder postanowiła uciec od zimy i wyjechała na wakacje. Choć nie wiadomo, gdzie dokładnie przebywa wokalistka, na pewno jest pięknie i gorąco. Zdjęcia, które wstawia na Instagram zachwycają jej fanów. Nic dziwnego! Jednak największe wrażenie robi rewelacyjna sylwetka piosenkarki, którą ta chętnie eksponuje w skąpym bikini.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>>

Nie tylko widoki, ale także towarzystwo Natalii zwróciło naszą uwagę. Wokalistka w podróż wybrała się z rodzicami. To niezwykle rzadkie - często gwiazdy chwalą się wakacjami z przyjaciółmi czy partnerami życiowymi. Szroeder już nie raz podkreślała, że z rodzicami łączy ją wyjątkowa więź. Kiedy tańczyła w "Tańcu z Gwiazdami", na publiczności często można było zobaczyć jej najbliższych. To właśnie rodzicom zadedykowała taniec współczesny.

Rodzice są moimi najlepszymi przyjaciółmi. Nie mam przed nimi żadnych tajemnic. Rozmawiamy przez telefon kilka razy dziennie, konsultuję z nimi każdą sprawę – mówiła w jednym z wywiadów.

Brawo! To się chwali. A takiego wypoczynku absolutnie zazdrościmy! 

AG, JT

Więcej o: