Kylie Jenner jest podobno już w 7. miesiącu ciąży i w lutym ma powitać na świecie swoje pierwsze dziecko. Ona sama jednak tego oficjalnie nie potwierdza. Nie wiadomo, czy jej najnowsze zdjęcia mają temu zaprzeczyć, czy chce zrobić więcej szumu wokół własnej osoby. Na swoich profilach w mediach społecznościowych Kylie pokazała się z papierosami i alkoholem, czym naraziła się mocno swoim fanom. Niektórzy twierdzą jednak, że pozowanie z butelką wina nie oznacza jego spożywania. Przyznacie jednak, że już samo wstawianie takich zdjęć przez ciężarną kobietę jest mocno kontrowersyjne?
Plotki na temat ciąży najmłodszej z Kardashianek pojawiły się na początku września. Od tamtego momentu 20-latka unika mediów, a na zdjęciach paparazzi możemy ją zobaczyć wyłącznie w luźnych ubraniach. To absolutna nowość, bo Kylie (jak i reszta jej sióstr) słynie z zamiłowania do obcisłych i krótkich kreacji. Jak na razie Jenner udaje się skutecznie podkręcać plotki o ciąży w swoich mediach społecznościowych.
Ojcem dziecka jest ponoć jej obecny partner, Travis Scott, 25-letni raper. Do przewidzianego terminu porodu jest jeszcze trochę czasu, więc możemy się domyślać, że pojawi się jeszcze więcej "dowodów" podsycających doniesienia.
MT
Koroniewska i Dowbor porzucili dom na rzecz luksusowego apartamentu w stolicy. 3,5-metrowa wyspa to początek
Tak wygląda dom Wiśniewskich. Gwiazdor pochwalił się zdjęciem z budowy
Miszczak stwierdził, że Doda nie ma "krzty lojalności". Ta mu dosadnie odpowiedziała
Andrzej Korycki przerwał milczenie w sprawie śmierci Dominiki Żukowskiej. To wyszło na jaw
Influencer ocenił pączki u Gessler. "Za tę cenę powinny śpiewać, tańczyć i mówić komplementy"
Była mistrzyni świata oskarżona o oszustwa. Do sądu trafił akt oskarżenia
TVP z nowym show. Poprowadzi go była gwiazda TVN. "Tego właśnie potrzebowaliśmy"
Żona Gortata pokazała się po porodzie. Będziecie zaskoczeni. "Tęskniłam"
Marcin Rogacewicz padł na kolana przed Agnieszką Kaczorowską. "Powiedziałam tak"