Kylie Jenner w ciąży pali papierosy i pije alkohol? Tak mówią najnowsze zdjęcia

Wygląda na to, że Kylie Jenner w ciąży pali papierosy i pije alkohol. Wszystko pokazała w swoich mediach społecznościowych.

Kylie Jenner jest podobno już w 7. miesiącu ciąży i w lutym ma powitać na świecie swoje pierwsze dziecko. Ona sama jednak tego oficjalnie nie potwierdza. Nie wiadomo, czy jej najnowsze zdjęcia mają temu zaprzeczyć, czy chce zrobić więcej szumu wokół własnej osoby. Na swoich profilach w mediach społecznościowych Kylie pokazała się z papierosami i alkoholem, czym naraziła się mocno swoim fanom. Niektórzy twierdzą jednak, że pozowanie z butelką wina nie oznacza jego spożywania. Przyznacie jednak, że już samo wstawianie takich zdjęć przez ciężarną kobietę jest mocno kontrowersyjne? 

ZOBACZ TUTAJ>>>>

Plotki na temat ciąży najmłodszej z Kardashianek pojawiły się na początku września. Od tamtego momentu 20-latka unika mediów, a na zdjęciach paparazzi możemy ją zobaczyć wyłącznie w luźnych ubraniach. To absolutna nowość, bo Kylie (jak i reszta jej sióstr) słynie z zamiłowania do obcisłych i krótkich kreacji. Jak na razie Jenner udaje się skutecznie podkręcać plotki o ciąży w swoich mediach społecznościowych. 

Ojcem dziecka jest ponoć jej obecny partner, Travis Scott, 25-letni raper. Do przewidzianego terminu porodu jest jeszcze trochę czasu, więc możemy się domyślać, że pojawi się jeszcze więcej "dowodów" podsycających doniesienia.

MT