Kylie Jenner UDAJE CIĄŻĘ? Internauci dopatrzyli się w jej zakupach dowodu

Jedną z największych zagadek show-biznesu tego roku jest ciąża Kylie Jenner. Potwierdzenia nie ma, ale fani nie przestają spekulować. Teraz znaleźli kolejną poszlakę, która może zdementować plotki.

Pierwsze doniesienia o ciąży Kylie Jenner pojawiły się pod koniec września. 20-latka nie odniosła się do tych plotek, ale publikowane przez nią zdjęcia skutecznie podsycają zainteresowanie fanów oraz mediów na całym świecie. Za luźne ubrania, innym razem odsłonięty brzuch, a teraz po prostu zdjęcie, wydawałoby się zwykłych, zakupów.

Kylie na Snapchacie pokazała, co kupuje na "babski wieczór". Fani szybko wychwycili tam coś, czego ciężarna kobieta raczej nie potrzebuje. Wśród rzeczy widać... opakowanie tamponów.

Hm, dlaczego Kylie kupuje tampony, skoro jest w ciąży?

Użytkownicy Twittera zaczęli prześcigać się w domysłach i wszystkich możliwych teoriach na temat małego, różowego pudełeczka.

Napisała, że to babski wieczór, więc może je kupować dla którejś koleżanki.
To, że je kupuje nie znaczy, że są dla niej. Jak mój chłopak kupuje tampony to oznacza, że są dla niego?
Pewnie ma umowę, że pierwszy raz skomentuje to w "Keeping Up With The Kardashians" i dostanie za to mnóstwo pieniędzy.

Inni pisali, że może to jest jej sposób na danie do zrozumienia, że nie jest w ciąży. Ostatnio na Twitterze prosiła paparazzi o nieprzerabianie jej zdjęć.

Inni zauważyli też, że to samo zdjęcie dodała jej siostra, Kim, i inne uczestniczki tego wieczoru, ale tylko u Kylie tampony były wyraźnie widoczne.

Jedna z osób słusznie zauważyła, że nawet jeśli tampony są dla Kylie, to wcale nie wyklucza to ciąży.

Można mieć normalny okres przez cały czas trwania ciąży. Dlatego czasami kobiety nie zdają sobie sprawy, że mogą być w ciąży.

Jak myślicie, czy Kylie próbuje nam dać coś do zrozumienia czy po prostu podtrzymuję uwagę, która jest na niej skupiona?

embed

OG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.