Kylie Jenner jest w ciąży! Zagraniczne media nie mają wątpliwości. Doniesienia komentuje... jej ex. Mocne!

Kylie Jenner jest w ciąży, a ojcem dziecka jest Travis Scott - tak twierdzą zagraniczne media. Jeśli wierzyć ich doniesieniom, potomek przyjdzie na świat w lutym.

Zagraniczne media są pewne, że Kylie Jenner spodziewa się pierwszego dziecka. Radosną nowinę miał przekazać przyjaciołom Travis Scott - ojciec potomka celebrytki. Dziennikarze dodają, że 20-latka ponoć sama zaczęła chwalić się ciążą już na początku września.

Na potwierdzenie swoich doniesień, portal TMZ tłumaczy, że Kylie od pewnego czasu wrzuca na Instagram stare zdjęcia, a na nowych widać ją tylko od pasa w górę.

Co ciekawe, do doniesień odniósł się były chłopak Kylie - Tyga. Raper opublikował na swoim Snapchacie post z linkiem do artykułu i dopisał: 

Do diabła, to mój dzieciak! 

Wpis jednak szybko zniknął z jego profilu. 

To już podobno 4. miesiąc ciąży Kylie. Zagraniczne portale informują, że znana jest już płeć dziecka. Celebrytka w lutym ma urodzić dziewczynkę. 

Czy przyszła mama cieszy się z ciąży? Trudno powiedzieć, bo na razie milczy na ten temat. Możemy tylko przypuszczać, że tak, ponieważ młoda gwiazdka często wspominała, że marzy jej się młode rodzicielstwo. 

To niespodziewany, ale totalnie wspaniały obrót wydarzeń. Kylie nie może być bardziej podekscytowana, jak teraz, ale jest też przerażona - zdradza informator "People".

Myślicie, że to prawda? Jeśli tak, to gratulujemy!

JT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.