Kurnikowa wcale nie była w ciąży? Internauci wskazują dowody. Ostatnie zdjęcia tenisistki dają do myślenia

Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa zostali rodzicami bliźniaków, tylko jak to możliwe, że do końca udało im się utrzymać ciążę w sekrecie? W sieci pojawiają się głosy, że tenisistka wcale nie urodziła, a dowodem mają być jej ostatnie zdjęcia.

Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa są razem 16 lat. Przez to, że zawsze chronili swoją prywatność, ich związek wielokrotnie był poddawany w wątpliwość. Brak wspólnych zdjęć, okładek, wywiadów dla wielu osób wydawał się dziwny. Z tego samego powodu mało wiarygodna wydaje się niektórym informacja o ciąży byłej tenisistki. Po tym, jak portal TMZ.com poinformował, że para doczekała się bliźniaków, na Instagramie Kurnikowej pojawiło się mnóstwo komentarzy wyrażających niedowierzanie, że tenisistka faktycznie była w ciąży. Internauci zwracają uwagę, że na nagraniu z czerwca, kiedy była już rzekomo w 4. miesiącu, miała idealnie płaski brzuch. 

 
Może adoptowali dzieci? Nie sądzę, żeby Anna była naprawdę w ciąży. Bliźniacza ciąża i brak brzucha?
Na pewno wynajęła surogatkę. 
Adopcja albo surogatka. 

Ostatnie nagranie, na którym widać całą sylwetkę tenisistki pochodzi z sierpnia. Ma na nim luźny t-shirt maskujący brzuch. Potem przez wiele miesięcy publikowała już tylko zdjęcia twarzy, ale czy był to zabieg celowy, mający ukryć ciążę? Trudno stwierdzić, a na oficjalny komentarz od samych zainteresowanych raczej próżno czekać. 

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.