Kurnikowa wcale nie była w ciąży? Internauci wskazują dowody. Ostatnie zdjęcia tenisistki dają do myślenia

Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa zostali rodzicami bliźniaków, tylko jak to możliwe, że do końca udało im się utrzymać ciążę w sekrecie? W sieci pojawiają się głosy, że tenisistka wcale nie urodziła, a dowodem mają być jej ostatnie zdjęcia.

Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa są razem 16 lat. Przez to, że zawsze chronili swoją prywatność, ich związek wielokrotnie był poddawany w wątpliwość. Brak wspólnych zdjęć, okładek, wywiadów dla wielu osób wydawał się dziwny. Z tego samego powodu mało wiarygodna wydaje się niektórym informacja o ciąży byłej tenisistki. Po tym, jak portal TMZ.com poinformował, że para doczekała się bliźniaków, na Instagramie Kurnikowej pojawiło się mnóstwo komentarzy wyrażających niedowierzanie, że tenisistka faktycznie była w ciąży. Internauci zwracają uwagę, że na nagraniu z czerwca, kiedy była już rzekomo w 4. miesiącu, miała idealnie płaski brzuch. 

Może adoptowali dzieci? Nie sądzę, żeby Anna była naprawdę w ciąży. Bliźniacza ciąża i brak brzucha?
Na pewno wynajęła surogatkę. 
Adopcja albo surogatka. 

Ostatnie nagranie, na którym widać całą sylwetkę tenisistki pochodzi z sierpnia. Ma na nim luźny t-shirt maskujący brzuch. Potem przez wiele miesięcy publikowała już tylko zdjęcia twarzy, ale czy był to zabieg celowy, mający ukryć ciążę? Trudno stwierdzić, a na oficjalny komentarz od samych zainteresowanych raczej próżno czekać. 

Oni powiedzieli "tak" w tajemnicy. Sekretne śluby gwiazd

WJ

Więcej o:
Komentarze (19)
Kurnikowa wcale nie była w ciąży? Internauci mają wątpliwości i wskazują dowody
Zaloguj się
 • Gość: patrycja

  Oceniono 22 razy 18

  Ja będąc w 4 miesiącu ciąży też brzuszka nie miałam. A leżąc tym bardziej nie było go widać, pozdrawiam

 • Gość: juj

  Oceniono 15 razy 15

  zdjęcie mogło być zrobione wcześniej, wtedy sobie opublikowała. I tyle.

 • Gość: handlarz pierzem i psim łajnem

  Oceniono 14 razy 14

  haha. dziwny związek, bo nie afiszują się nim na lewo i prawo. to się gawiedzi wydaje dziwny. a to jest właśnie patent na udaną relację. w ciszy sobie żyć. swojej własnej. jak widać da się nawet będą znanym. tylko trzeba chcieć.

 • pan.szklanka

  Oceniono 15 razy 11

  Pewna starsza pani, pozostająca pod wielki wpływem "nauczania" Kościoła, na wieść że młodej parze dziecko urodziło się pół roku po ślubie rzekła: "jak ta medycyna poszła do przodu, za moich czasów ciąża trwała dziewięć miesięcy".

 • Gość: 123

  Oceniono 10 razy 10

  Mogła dodać stary filmik Po prostu....Nie potraficie uszanować tego że cenia prywatność? To chyba dobrze że nie wstawiala codziennie zdjęć z gołym brzuchem jak np.Beyonce.. Chciała to ukryć. Po co rozpuszcza plotki?

 • Gość: gość

  Oceniono 9 razy 7

  Co z was za ludzie????!!!!! Bo nie afiszowala się z gołym brzuchem po okładkach, bo nie pchali się tym na szklo, bo kochają prywatność i nie od dziś wiadomo, że strzegą jej jak oka w głowie, bo udało IM się zachować to w tajemnicy... to oczywiście musicie doszukiwać się sensacji tam gdzie jej nie ma !!! A jeśli nie ma to trzeba to trzeba ją wymyśleć. Nie mogą przecież być bardziej szczęśliwi niż wy.....Wspaniali ludzie, zachowali się tak jak należy. GRATULACJE! Życzymy Wam wszystkiego najlepszego! Merry Christmas Kochani ! Tak trzymać ....

 • Gość: gosc

  Oceniono 8 razy 6

  ta kurakowa nie była w ciąży ale była podobno w biedronce ----już nie wiem co dla niej gorsze.

 • Gość: Joanna

  Oceniono 11 razy 5

  Urodziłam bliźniaki, ku mojemu zdziwieniu, jeszcze w piątym miesiącu miałam płaski brzuch. Codziennie oglądałam się w lustrze. Tylko w reklamach i na okładkach kobieta w ciąży ma ekspresowo duży brzuch

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX