"ŚOPW". Krzysztof zdradził nam, jak wygląda życie z Pauliną. "Zaszło wiele zmian". Mają też poważne plany [TYLKO U NAS]

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Paulinie i Krzysztofowi udało się stworzyć szczęśliwe małżeństwo. Jak wygląda ich życie po zakończeniu eksperymentu?

Paulina i Krzysztof byli najbardziej kontrowersyjną parą. Mało kto zakładał na początku, że akurat tej parze uda się zbudować szczęśliwy związek. Pierwszym zaskoczeniem było to, gdy w finale podjęli decyzję, że nie chcą się rozwodzić. Drugą - że wytrzymali ze sobą kolejny miesiąc. Po zakończeniu programu pochwalili się na Facebooku zdjęciami z prywatnej sesji zdjęciowej. Zapytaliśmy Krzysztofa, jak układa mu się z żoną kilka miesięcy po nakręceniu odcinków.

Zaszło wiele zmian, które wprowadziły do naszego życia wiele kompromisów. Zamieszkaliśmy ze sobą na stałe w Warszawie i spędzamy razem czas wolny - wyznał.  - Dużo rozmawiamy o swoich oczekiwaniach, żebyśmy mogli lepiej się zrozumieć i żeby żyło nam się lepiej.

Krzysztof na co dzień mieszkał w Holandii, gdzie pracował. Obecnie mieszka w Polsce, gdzie razem z Pauliną wynajęli większe mieszkanie i planują zakup własnego. Jednak nie opuścił do końca swojego domu w Holandii, który chętnie z żoną odwiedzają, gdy tylko nadarzy się okazja.

Paulina i KrzysztofPaulina i Krzysztof Facebook.com/ nieulotni

Krzysztof zdradził także, jakie mają plany na przyszłość, w których pojawiły się także dzieci. Wierzy w to, że wspólnie uda im się osiągnąć wszystkie cele i spełnić marzenia.

Do wszystkiego w przyszłości dojdziemy razem, jeśli będziemy się wzajemnie słuchać, wspierać i pomagać sobie. Rozmawialiśmy z Pauliną o wspólnej przyszłości, padły również tematy związane z dziećmi, własnym domem i zwierzakami. Jeśli w naszym wspólnym życiu wszystko ułoży się tak, jak sobie tego życzymy, to przyjdzie czas na to, żeby dopełnić wszelkich obowiązków rodzinnych - powiedział Krzysztof. 

Pomimo tego, że udało im się dogadać i stworzyć trwały związek, nie zawsze jest idealnie. Wiedzą, że każdego dnia muszą pracować nad tym, co zbudowali. Na pytanie, czy żałowali kiedyś po zakończeniu nagrań podjętej decyzji, Krzysztof odpowiedział szczerze:

Chyba jak u każdej pary pojawiają się stres i momenty zwątpienia, kiedy człowiek czegoś żałuje. Stwierdzając krótko: owszem, padły czasem słowa takie, jak w programie, że nie spodziewaliśmy się tak skrajnych i wybuchowych charakterów. Mamy świadomość, że musimy na co dzień pracować nad sobą, aby nie zaprzepaścić tego, co kwitnie w naszych sercach.

Paulina i KrzysztofPaulina i Krzysztof Facebook.com/ nieulotni

Zapytaliśmy także Krzysztofa, co sądzi o udziale w eksperymencie. Uważa, że było to sporym wyzwaniem pokazania się przed szerszą widownią, która nie pozostawiła dobrych komentarzy. Był świadomy, że wielu może uważać to za akt desperacji z ich strony.

Moim zdaniem była to super przygoda dla nas obojga, która nas wiele nauczyła i dała nowe możliwości spojrzenia na siebie i swój charakter. Aktem desperacji byłoby nie skorzystanie z tak ciekawej propozycji, którą proponuje eksperyment - powiedział Krzysztof.

Dodał także, że jeśli jest się człowiekiem otwartym na takie wyznania, to później pozostaje tylko wzajemne docieranie się charakterów.

Pozostajemy otwarci na siebie i powoli staramy się patrzeć w naszą wspólną przyszłość - dodał na koniec.

W ich przypadku ekspertom udało się dokonać dobrego doboru partnerów. Dzięki nim Paulina i Krzysztof znaleźli to, czego szukali, choć początkowo nie do końca byli tego świadomi. Stworzenie szczęśliwego związku kosztowało ich wiele ciężkiej pracy, ale jak widać, opłacało się powalczyć.

Kibicowaliście im?

Anna Wójtowicz

Więcej o:
Komentarze (13)
"ŚOPW". Krzysztof zdradził, jak wygląda życie z Pauliną: Zaszło wiele zmian
Zaloguj się
 • Gość: NIKI

  Oceniono 17 razy 11

  SUPER PARA!!! Genialnie, że im się udało! Pani Paulinie potrzeba było odrobiny szaleństwa, a Panu Krzysztofowi kobiety, która trochę go czasem wyprostuje. :) Życzę im powodzenia!!!

 • Gość: m.

  Oceniono 17 razy 5

  najprawdopodobniej ci ludzie byli zwyczajnie najęci przez produkcję programu i grali wedle scenariusza, podobnie ci "starzy" oraz ten gościu bez zęba. Ślepy by tego nie zauważył. "Starzy" 100% najęci - oprócz kasy, każde ma w tym swój interes, facet ukrywa na wiosce prawdziwy powód tego, że jest singlem, a baba robi sobie reklamę swojej szkoły językowej. Gdyby nie byli najęci to tego programu, za złamanie reguł zostaliby wyeliminowani i płaciliby kary, a tak mogli mieszkać osobno, wodzić za nos ekipę itp. (naturalnie to także podgrzewa atmosferę i zostaje wykorzystane scenariuszowo) Ten Krzysztof to pracownik ekipy filmowo-telewizyjnej, nadarzyła się okazja, to nie dość że ślub za darmo ze swoją dziewczyną, podróż po ślubna, to jeszcze trochę hajsu się przytuli - desperacją byłoby nie skorzystać. Ten bez zęba to od pierwszych chwil grał casanovę ze spalonego teatru, a potem też zwrot akcji jak w telenoweli brazylijskiej (nawet łebkowska by na to nie wpadła). jedyną osobą prawdziwą (prawdopodobnie jedyną, która samodzielnie się zgłosiła do tego programu z intencjami, jakich oczekujemy) jest ta dziewczyna z Krakowa, którą zrobili w trąbę.

 • Gość: Kobieta

  Oceniono 1 raz 1

  Fajnie że im się udało! Dobry program. Prawdziwy.

 • Gość: Alex

  0

  Haha najgorsza para ever w programie jaka mogla byc ona damulka przemadrzala a on pajac po solorium lol

 • Gość: Gość

  0

  ŚOPR, show na temat małżeństw z rozsądku, pozbawionych chemii. Gniot dla ubogich duchem

 • Gość: Basia

  0

  kibicuję tej parze, niech Wam szczęście sprzyja jesteście fajną parą tak trzymać

 • Gość: gosia

  0

  Ja tak samo ,wiele dobrego Wam zycze.w ostatnim odcinku,jak mowiliscie o sobie.w waszych oczach ,gestach,slowach bylo widac to cos co scala ludzi.wiele radosci w zyciu

 • Gość: nie

  Oceniono 4 razy 0

  Denna ta ruda Panna. Mało elokwentna.
  IQ nie zablysla.

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy -2

  Ta ruda jest brzydka jak noc listopadowa !!!!!!!
  Widać ,że jest wredna !!!
  Oni razem nie będą !!!!!!!!!!!! będzie kolejny rozwód !!!!!!!!
  szkoda tylko tego Krzyśka bo fajny z niego facet !!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX