Eurowizja Junior 2017 za nami. Polska z historycznym miejscem! Poznajcie utalentowaną Alicję Regę. Na pewno ją kojarzycie

W niedzielę w Tbilisi odbył się 15. wielki finał Eurowizji Junior. Polka zajęła wysokie 8. miejsce.

Finał konkursu piosenki Eurowizji dla dzieci i młodzieży już za nami. O tym, kto wygrał tym razem w równej mierze zadecydowały głosy profesjonalnego jury, widzów oraz internautów. Na podium stanęła reprezentantka Rosji, 14-letnia Polina Bogusevich z utworem pt. "Wings". Otrzymała łącznie 188 punktów. Polka, Alicja Rega, z piosenką "Mój dom" zajęła 8. miejsce, zdobywając 138 punktów. To najlepszy wynik Polski w historii startów w konkursie piosenki Eurowizji Junior. Drugie miejsce zajął reprezentant Gruzji, trzecie zaś - Australii.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Alicja Rega ma 14 lat i mieszka w Łysej Górze pod Tarnowem. Jej pasje to podróże oraz pływanie na kajakach. Dała się już poznać, dzięki występom w dziecięcych programach rozrywkowych. W 2015 roku wzięła udział w "Małych gigantach", w 2016 roku zaś w talent show "Hit hit hurra!". Swoje umiejętności nieustannie rozwija, uczęszczając na zajęcia do szkoły muzycznej. Ma na swoim koncie udział zarówno w polskich, jak i zagranicznych festiwalach piosenki, w których startuje już od najmłodszych lat.

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy utalentowanej Alicji Regi!

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.