Piróg w ogniu krytyki za "szczucie" kolegów. "Odechciewa się oglądać". Wydał oświadczenie

"Azja Express". Ciąg dalszy afery z homofobicznym zachowaniem uczestników. Role się odwróciły. Teraz to Piróg jest w ogniu krytyki. Tancerz wydał w tej sprawie specjalne oświadczenie.

Konflikt pomiędzy Pirógiem i Czaykowskim a Pawlickim i Ławrynowiczem w "Azji Express" zdaje się nie mieć końca. W ostatnim odcinku programu to, że Paweł z Antkiem dotarli na wyznaczone miejsce jako pierwsi, podniosło ciśnienie Pirógowi. Tancerz zaczął oskarżać Antka i Pawła o złamanie zasad programu, co nie było prawdą, bo każdy mógł skorzystać z innej drogi.

Negatywna postawa Piróga w stosunku do Pawlickiego i Ławrynowicza spotkała się ze sporą krytyką w internecie.

Jakby się tak wszyscy "denerwowali" jak pan Piróg to na świecie byłaby wojna. To jest po prostu gra, miała być zabawa, a pan Piróg stworzył coś z tego, co odechciewa mi się oglądać.
Panie Michale, a pana gra jest w porządku? Tworzenie sojuszy i robienie komuś "pod górę" też chyba nie jest w porządku.
Pan Michał od samego początku nakręcał towarzystwo przeciwko chłopakom.
Marta Wierzbicka w tamtej konkurencji też nazwała Michała "pedałem" i nikt afery nie zrobił.
Bardzo lubiąc Michała, uważam, że stracił dystans do siebie... - czytamy w komentarzach na Instagramie Michała Piróga.

Michał Piróg w programie 'Azja Express'Michał Piróg w programie 'Azja Express' player.pl

Tancerz wydał w tej sprawie oświadczenie, tłumacząc, że jego zachowanie ze środowego odcinka było spowodowane doświadczeniami z każdego wyścigu, a nie pojedynczą sytuacją.

Kiedy minuty stają się wiecznością... chwila relaksu #hampi. Dziękuję za wczorajszy odcinek. Co do słów krytyki we wczorajszym odcinku za podejście do gry chłopaków, pozostawiam sobie nadal prawo do oceny miesięcznego wyścigu przez pryzmat doświadczeń zebranych na każdym odcinku gry. Takie podsumowanie odbioru wypowiedziane faktycznie nie w idealnym momencie. Bywa tak zazwyczaj, że krzyczymy o tym co nas boli nie wtedy, kiedy ból odczuwamy, a dopiero kiedy wiemy, że więcej już nie zniesiemy. Wtedy wyglądamy trochę jak furiaci krzyczący w przestrzeń - napisał Piróg.

Część widzów stanęła murem za Pirógiem, jednak nawet pod tym postem nie brakowało słów krytyki wymierzonych w tancerza i jego programowego partnera, Piotra Czaykowskiego.

Zniżyłeś się, Michał, do tych wszystkich ludzi, którzy też dyskryminują. Dałeś się ponieść emocjom, napuściłeś całą grupę na Antka i Pawła, podsycałeś nienawiść. To jest smutne, bo to oznacza, że nikt nie jest ponadto. Nawet ty. Nawet ktoś, kto przeprasza woły za zadanie mu bólu, po czym bez skrupułów niesłusznie oskarża innych - napisała jedna z internautek.

Piróg nie pozostawił tego komentarza bez odpowiedzi. 

Moje słowa na temat gry "nie fair" były odnośnie całego udziału. Akurat idealnie puszczone, kiedy chłopaki mieli szczęście. Nie chodzi też o to, że byli pierwsi. Chodzi o to, że były reguły gry, których nie wolno było łamać, ale tylko kilku parom, a to zawsze irytuje - napisał Piróg. 
Jeśli to byłoby nie fair, już dawno zostaliby wyrzuceni z programu, a do finału na bank, by nie weszli. Nie rozumiem też dlaczego, nie wyjaśniliście tego z Agnieszką czy z produkcją... czy nawet z nimi od razu? Tym bardziej po miesiącu. To jest szczucie, Michał. Jakkolwiek byś to nazwał, to jest szczucie i pakt nienawiści. Ale najgorsze, najsmutniejsze jest to, że nawet ty, taki wspaniały i empatyczny człowiek, dałeś się w to wciągnąć - odpisała jego fanka. 

A wy, co o tym wszystkim myślicie?

MM

Więcej o:
Komentarze (61)
"Azja Express". Michał Piróg w ogniu krytyki za "szczucie" kolegów na Antka Pawlickiego i Pawła Ławrynowicza. Wydał oświadczenie
Zaloguj się
 • Gość: Luiza@

  Oceniono 54 razy 42

  Michał to ogólnie fajny gość, ale w tym programie od samego początku robi z siebie biednego Michałka. Też nie rozumiem tego dlaczego czepia się chłopaków o tego "pedała" skoro Wierzbicka też go tak nazwała. Myślę, żebył uprzedzony do nich od samego początku,dlatego nastawia całą resztę na Antka i Pawła

 • Gość: Michalina

  Oceniono 46 razy 40

  Odnoszę wrażenie, że Michałowi (choć go lubię) pier...ęła instalacja. Gość ma jakiś problem ze sobą i próbuje nim kogoś obarczyć. Brak mu też pokory, powinien przeprosić za swoje "nietrafione" podejrzenia, a on idzie w zaparte, sieje nienawiść i manipuluje jeszcze innymi bezmózgowcami- ŻENADA. Bardzo się cieszę, że Antek i Paweł dotarli do finału-Gratulacje !!!

 • rolfy

  Oceniono 36 razy 30

  Panie Michale - w jednym z odcinków nie zabrał pan Pawła i Michała każąc jechać kierowcy dalej. Śmiał się pan, że to wyścig (inni uczestnicy często się podwożą). Co jeszcze wtedy w przypływie anielskiego humoru, że im zrobił na złość naopowiadał sam pan wie. Po wczorajszym odcinku mam ZERO szacunku do pana, a gadanie, że to co miesiąc trwało - żałosne. Życzę panu żeby otrzymał pan taką nienawiść, jaką pan w sobie posiada i zaraża innych... Mały człowieczek (nie o wzrost chodzi) o nienawistnej naturze z pana.

 • darpodinio

  Oceniono 32 razy 26

  Piróg to taka Renulka 2-giej edycji.

 • Dona Mazury

  Oceniono 30 razy 22

  Antek i Paweł nie podpadli mi ani razu, są mili, sympatyczni, grają uczciwie. Za to Michał, którego zawsze lubiłam, zachowuje się żenująco wręcz. Napuszcza innych na tę parę, otwarcie pokazuje niechęć do Nich, bezpodstawnie oskarża o nieuczciwość. Ale jeszcze gorsi są ci, którzy tworzą z Nim tę dziwaczną koalicję. Pani Przetakiewicz przoduje w tej niechlubnej grupie i to dla mnie jest prawdziwa żenada.

 • Gość: nn

  Oceniono 32 razy 20

  Pan Piróg jest po prostu ordynarnym pedałem , który musi zawsze koncentrowac wokol siebie uwagę. Są geje i są pedały...

 • Gość: Skinny

  Oceniono 19 razy 19

  Piróg pokaż w końcu jak tańczysz!!!

 • Gość: Mynka

  Oceniono 20 razy 18

  Nie ładnie z Pana strony ,że napuszcza innych uczestników na dwóch fajnych chłopaków którzy się świetnie bawią i są miło nastawieni do reszty.Mam nadzieję ,że Pan i Prezesowa oglądacie odcinki i wstydzicie się swoich słów przeciwko Antkowi. Julka i Zuzka jedyne które były w porządku do chłopaków:) Brawo dziewczyny ! Zawiodłam się też na goralu, dał się zmanipulować małemu judaszowi.

 • Gość: 123xxx

  Oceniono 18 razy 14

  jak ktoś pije krowi mocz dla kasy jest dla mnie skonczonym błaznem, tyle w temacie tej ich "wyprawy"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX