[TYLKO U NAS] Kto zagra Jarosława Bieniuka w filmie o Annie Przybylskiej? Pomysł reżysera rozbraja. Mamy komentarz Bieniuka

Jarosław Bieniuk wystąpi w filmie o Annie Przybylskiej? Takie informacje obiegły właśnie media. Nam udało się zdobyć komentarz samego głównego zainteresowanego.

Anna Przybylska zmarła na początku października 2014 roku. Teraz powstaje film upamiętniający aktorkę. Z najnowszego wywiadu, którego reżyser Radosław Piwowarski udzielił "Vivie!", możemy się dowiedzieć, że nie jest wykluczone, iż Jarosław Bieniuk zagra w filmie siebie samego. Udało nam się z nim skontaktować i zapytać o te doniesienia.

Naprawdę doceniam wypowiedź i pomysł Radosława Piwowarskiego, ale zostawiając moje zdolności aktorskie, jestem chyba już za stary, żeby zagrać Jarka Bieniuka 20 lat wcześniej - odpowiedział z przymrużeniem oka Jarosław Bieniuk.

Radosław Piwowarski w najnowszym w wywiadzie nie ukrywał, że zależałoby mu, żeby w filmie zagrał sam Jarosław Bieniuk.

Z Jarkiem spotkałem się niedawno. Rozmawialiśmy dwie i pół godziny, dużo mi o Ani i ich związku opowiedział. To naprawdę świetny facet i bardzo przystojny(...). Prawdopodobnie sam by siebie najlepiej zagrał, ale w filmie ma dwadzieścia trzy lata, a teraz trzydzieści osiem(...). A po drugie – nigdy nie grał. Nie wiadomo, jakby się odnalazł na planie. Ale może jednak warto spróbować? Mam zamiar zaprosić Jarka na zdjęcia próbne.

Co jeszcze o pracach nad filmem powiedział reżyser?

Ja chcę zrobić prawdziwy film o niej, a nie wymyśloną love story z rakiem w tle. Ktoś mi cynicznie doradzał, że ludzie pójdą do kina zobaczyć, jak ona umiera, bo śmierć jest chwytliwa. Nie chcę, żeby to było w filmie, nie chcę, żeby to był film o chorobie i śmierci, tylko o życiu i szczęściu. Radosny.

A kto zagra samą Annę Przybylską? Szczegóły tutaj

AG

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (17)
Jarosław Bieniuk zagra samego siebie w filmie o Annie Przybylskiej? Mamy jego komentarz
Zaloguj się
 • Gość: Zawiedziona

  Oceniono 26 razy 18

  Była dobraą aktorką. Jakim człowiekiem nie mam pojęcia nie znałam jej. Ale z całym szacunkiem nie róbcie z niej ku... męczennicy narodowej. Zmarła kobieta bardzo młodo na dobra wielka szkoda ale czy to od razu muszą buc filmy. Jeszcze jej mauzoleum postawcie. Dajcie kobiecie wreszcie spoczywać w spokoju

 • Gość: amp

  Oceniono 32 razy 18

  Z calym szacunkiem dla zmarlej ale czy Przybylska byla jakas wybitna aktorka aby krecic o niej film inny niz dokumentalny?

 • Gość: agent_gwiazd

  Oceniono 15 razy 15

  Proponuje Radzia i Malgonie, jako odtworcow glownych rol. Oni tak swiezo i mlodo wygladaja. Zdolnosci aktorskie tez zapewne posiadaja niemale. No i to obycie swiatowe.

 • yosemitesam

  Oceniono 4 razy 4

  O, a może by tak Karolak?

 • andy999kkk

  Oceniono 5 razy 3

  Ja pier....... ,robią film o osobie , która zagrała w serialu.

 • wd_40

  Oceniono 5 razy 3

  Ona nie była aktorką przede wsystkim. Radek wyreżyserował kilka dobrych pozycji, ale to to to będzie niewypał i tak na siłę. No , ale tłuszczy w tym kraju nie brak

 • hera9

  Oceniono 1 raz 1

  czy Polska nie ma naprawde dobrych i zasluzonych aktorow, wartych filmu?

 • Gość: Wielbicielka

  0

  Jarosław Bieniuk to przystojny facet i kochany, dobry ojciec. Tylko ktoś tak mądry mógłby to zagrac. Nie znam takiego

 • Gość: Gosc

  0

  Tylko nie ten pasztet Gocha i Radek... Żal i Żenada

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX