Mali giganci

Mali giganci

„Mali giganci” to popularny program rozrywkowy na licencji meksykańskiej, który nadawany jest przez stację TVN od 2015 roku. Niebawem rozpocznie się trzecia jego edycja. Wszystkie dotychczasowe serie prowadził lubiany dziennikarz Filip Chajzer i to on ma być gospodarzem również tej następnej, którą zobaczymy wiosną 2017r.

Tytuł: „Mali giganci”
Data premiery: 07.03.2015r.
Prowadzący: Filip Chajzer
Produkcja: Fremantle Media
Liczba serii: 3
Liczba odcinków: 30
Emisja odcinka: sobota, godzina 20:00
Czas trwania odcinka: 75 minut
Oficjalna strona:maligiganci.tvn.pl
Facebook: facebook.com/MaliGiganciTVN
Instagram:@maligiganci.tvn.pl

Najważniejsze informacje o programie

„Mali giganci” to program rozrywkowy na licencji meksykańskiej. W Polsce producentem programu jest Fremantle Media, która współpracowała już wielokrotnie ze stacją TVN nadającą „Małych gigantów”. Program ma formułę konkursu, którego uczestnikami są utalentowane artystycznie dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

Dzieci podzielone są na 6 drużyn. W każdej drużynie znajduje się zawsze dziecko śpiewające, tancerz (lub para tancerzy) oraz dziecko z najmłodszej grupy wiekowej (w wieku 4-7 lat). Drużyny mają swoich kapitanów, którymi zawsze są znane i podziwiane gwiazdy. W poprzednich edycjach kapitanami drużyn byli m.in. Piotr Rubik, Czesław Mozil, Grzegorz Hyży, Magdalena Mołek czy Sonia Bohosiewicz. Skompletowane drużyny wybierają dla siebie nazwę, którą odtąd będą się posługiwać w rywalizacji. W każdym odcinku uczestnicy występują i są oceniani przez jurorów. Drużyna, która w danym odcinku zdobędzie najmniejszą ilość punktów opuszcza program.

W 9 odcinku serii rywalizują między sobą uczestnicy z dwóch drużyn, a w odcinku 10 - specjalnym - jury wyłania zwycięzców w trzech kategoriach. Dotychczas w jury mogliśmy oglądać Agnieszkę Chylińską, Katarzynę Bujakiewicz i Kubę Wojewódzkiego. Nagrody główne dla zwycięskiej drużyny i w rywalizacji indywidualnej są bardzo atrakcyjne dla dzieci np. podróż do Disneylandu.

Najnowsza seria programu - kogo w niej zobaczymy?

Na pewno prowadzącym trzecią edycje będzie ponownie Filip Chajzer. W składzie jurorskim Kasie Bujakiewicz zastąpi zaprzyjaźniona już z programem Sonia Bohosiewicz. Kapitanami poszczególnych drużyn będą: Omenaa Mensah, Paulina Krupińska, Roma Gąsiorowska, Rafał Brzozowski, Jarosław Bieniuk i Agustin Egurrola.

mali giganci

Więcej o:

mali giganci

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.