Sam Smith kiedyś wyglądał tak. Na nowych zdjęciach go nie rozpoznacie. "To dla mnie nieustająca walka"

Sam Smith jest niepokojąco szczupły. Bluza, w której pojawił się ostatnio na imprezie, wisiała na nim jak worek.

Sam Smith w czwartek pojawił się w Londynie na imprezie Yves Saint Laurenta i Sink the Pink w jednym z popularnych nocnych klubów. Muzyk ubrany był w zwykłe dżinsy i cienką bluzę z nadrukiem. Stylizacja, w założeniu młodzieżowa, nie przysłużyła się jednak Smithowi. 25-latek wyglądał, jakby bluza na nim wisiała.

Brytyjski piosenkarz wyglądał szczuplej niż kiedykolwiek, kiedy dołączył do gości - donosił zaniepokojony "Daily Mail".

Rzeczywiście, Smith wyglądał jak cień samego siebie.

Sam SmithSam Smith DAVID M. BENETT/Getty Images

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Sam Smith w sprawie swojej wagi zachowuje obecnie daleko posuniętą dyskrecję, ale kiedyś przyznał się, że zdarzyło mu się stracić 6 kilo w dwa tygodnie. A jego walka o utrzymanie masy ciała w równowadze jest o tyle trudna, że Smith z ciężkim sercem odmawia sobie obfitych posiłków.

To dla mnie bardzo trudne. Tak bardzo kocham jeść, że to dla mnie nieustająca walka. To zawsze będzie walka, ale robię, co mogę - przyznał.

W przeszłości w walce z otyłością sięgał po pomoc profesjonalistów. Dietetyczka Amelia Freer pomogła mu w ciągu roku zrzucić aż 22 kilo. Porównując jednak najnowsze zdjęcia z tymi z ubiegłych lat można wysnuć przypuszczenie, ze Sam Smith nie znalazł umiaru w odchudzaniu.

Sam SmithSam Smith East News/Screen z Instagram.com/Sam Smith

On sam jednak nie widzi problemu i jest bardzo wdzięczny swojej dietetyczce.

Utrata wagi jest nieistotna, liczy się to, że czuję się szczęśliwy ze sobą. Amelio, kocham cię i dziękuję ci za to, że jestem szczęśliwy w środku i na zewnątrz - napisał w marcu 2015 roku na Instagramie.

Miejmy nadzieję, że uda mu się w końcu złapać równowagę. Zrzucił już wystarczająco dużo kilogramów.

JZ

Więcej o: