Szokująca śmierć w "Klanie". Odchodzi aktorka związana z serialem od 1998 roku!

W "Klanie" wielkie zmiany. Po wakacjach zniknie z serialu Maria Niklińska. Widzów zaskoczy sposób, w jaki odejdzie aktorka związana z produkcją od wielu lat.

"Klan" nieraz szokował swoich fanów, idziemy o zakład, że tak będzie i tym razem. Po wakacjach scenarzyści przygotowali dla widzów prawdziwą bombę. Po wielu latach z serialu odchodzi Maria Niklińska.

Śmierć Niklińskiej w "Klanie"

Maria Niklińska w "Klanie" wciela się w Agatę, żonę Jacka. Para oczekuje dziecka, jednak Borecka umrze przy porodzie! Podczas cesarskiego cięcia dojdzie do poważnych komplikacji. Niestety, bohaterka Niklińskiej nie przeżyje. Na świecie pojawi się jednak zdrowa dziewczynka. Zrozpaczony Borecki nazwie córkę imieniem zmarłej żony. 

Jacek długo nie będzie potrafił sobie poradzić ze śmiercią ukochanej. Tym bardziej, że w jego życiu to już kolejna tragedia. Przypomnijmy, że jego poprzednia żona - Beata (Dorota Naruszewicz) - zaginęła i przez lata jej nie można było odnaleźć.

"Klan" bez Niklińskiej

Maria Niklińska jest związana z "Klanem" od 1998 roku, czyli praktycznie od początku trwania serialu. Jej bohaterka - Agata - w pierwszych odcinkach została przez scenarzystów wprowadzona jako córka wspólniczki Moniki Ross (Izabela Trojanowska). Wówczas jeszcze jako Agata, Niklińska spotykała się z synem Moniki - Danielem.

Niklińska początkowo grała w serialu od 1998 roku do 2002 roku. Potem na 8 lat zniknęła z produkcji, by wrócić do "Klanu" w 2010 roku. Wówczas scenarzyści skojarzyli jej bohaterkę z Jackiem Boreckim (mężem zaginionej Beaty Lubicz).

Fani Marii Niklińskiej ciągle mogą ją oglądać na małym ekranie. Poza "Klanem" aktorka występuje jeszcze z tasiemcu TVN "Na Wspólnej".

Zobacz wideo

ZI