Agnieszka Wosińska większości kojarzy się przede wszystkim z rolą sympatycznej siostry Doroty z "Klanu". Ostatnio pojawiła się na otwarciu butiku z ubraniami Violi Śpiechowicz. Wyglądała kwitnąco!
Aktorka działa teraz poza serialem i odnosi w tym niemałe sukcesy. Występuje na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie. W roku 2002 otrzymała nagrodę Feliksa za rolę pierwszoplanową w spektaklu "Pamięci wody".
Agnieszka Wosińska związana była z serialem od samego początku jego emisji czyli od 1997 roku. Kilka lat temu zrezygnowała jednak z udziału w "Klanie", żeby móc w pełni poświęcić się pracy w ukochanym teatrze.
Tęsknicie za siostrą Dorotą?
AG
Skolim przekazał wieści ws. swojej stacji benzynowej. Wszystko przez sytuację na Bliskim Wschodzie
Facebook zablokował nową grafikę Damięckiej. Ta dosadnie skomentowała
Monika Miller zafundowała sobie lifting tygrysi. Dziś pokazała zdjęcia przed i po
Macron przeszła pilną operację. Córka ujawniła szczegóły
Zarzucali im, że nie zaczynali od zera. Terrazzino przemówił po odcinku "TzG"
Fabijański o pochwałach od Pavlović. Tak podsumował swój występ
Gwiazdor "BrzydUli" robi karierÄ™ w TVP. Nie jest juĹĽ aktorem
Tak dziś wygląda córka Kowalewskiego i Suchory. Internauci porównują ją do ojca. "Niesamowite podobieństwo"
Zmiana nazwiska i ojciec z teatru. Tak zaczynał wielki aktor. Kocha go cała Polska