Magda Gessler nie darowała tych plotek o "Kuchennych rewolucjach": Wyjaśnia i grozi: Są konkretne kary

"Kuchenne rewolucje" są płatne? Wkurzona Magda Gessler na Facebooku dokładnie tłumaczy jak jest naprawdę.

"Kuchenne rewolucje" to program, w którym uczestnicy płacą za to, że ich restaurację odwiedzi Magda Gessler z kamerą? Takie pogłoski pojawiają się co jakiś czas i w końcu wyprowadziły Magdę Gessler z równowagi. Przy okazji 200. odcinka, który właśnie miał swoją premierę, restauratorka postanowiła uciąć wszystkie wątpliwości i opublikowała na Facebooku długie oświadczenie w którym wyjaśnia jak jest naprawdę.

Koniec z kretyńskimi krzywdzącymi plotami, koniec! Kochani, ponieważ ciągle pojawiają się informacje nieprawdziwe, że udział w "Kuchennych rewolucjach" jest płatny chcę to zdementować! Po raz setny! - pisze. - Kto ponosi koszty udziału w programie? Odpowiadam - udział w programie jest bezpłatny. Kropka. Ci którzy nie wierzą niech się zgłoszą.

W komentarzach, a jest ich obecnie ponad 200 (i ich liczba rośnie), pojawiły się także głosy tych restauratorów, którzy wzięli udział w "Kuchennych rewolucjach". I potwierdzają słowa Gessler.

Potwierdzam! Udział w programie jest bezpłatny. Nas również wielokrotnie o to pytano po tym, jak wzięliśmy udział. Pozdrawiamy.

Było też sporo głosów wsparcia dla restauratorki. Niedługo po opublikowaniu oświadczenia opublikowała kolejny wpis będący zrzutem jej dyskusji z internautą.

Madziu, czym Ty się przejmujesz? Ci, którzy do tej pory nie zrozumieli Twojej misji, nie zrozumieją jej nigdy. Sianie fermentu jest oczywistą sprawą, bo przecież na czymś  trzeba zarobić. Tego się nie ustrzeżesz. Garstka przeciwników nie jest warta Twojego czasu. Rób nadal swoje, ludzie są z Tobą.Buziak.
Ale sprawy należy postawić jasno... i konkretnie za sianie kłamstwa i oszczerstw są konkretne kary... i ludzie... niepogodzeni z istnieniem aniołów niech idą do diabła - odpisała.

JZ

Więcej o:
Komentarze (66)
Magda Gessler nie darowała tych plotek o "Kuchennych rewolucjach": Wyjaśnia i grozi: Są konkretne kary
Zaloguj się
 • Gość: To ja

  Oceniono 47 razy 19

  Przegrana w sądzie za bezczelność niepłacenia w Dolinie Szarlotty to też plotka?

 • nie_mam_facebooka

  Oceniono 26 razy 14

  Nie wiem, kto płaci. Nie moja sprawa. Ale te byki walą po oczach we wpisach "kuchennego Anioła'.

 • Gość: klm

  Oceniono 30 razy 12

  nazwisko Gessler kojarzy mi się wyłącznie z oszustwami, wyłudzeniami i przekrętami...

 • notremak

  Oceniono 25 razy 9

  A co tam słychać w Dolinie Charlotty, Pani Gessler?

 • wadera3

  Oceniono 24 razy 8

  Pani Madzia zawsze sprawia na mnie wrażenie niechlujnej, bo że intelektem nie powala, to wiedzą wszyscy.

 • Gość: Krakus

  Oceniono 31 razy 7

  Przez cały program Mania macha przyprawami konkretnej firmy. Reszta przypraw tej firmy jest ustawiona równym rządkiem a kamera zahacza o nie co chwilę. Zakładam że uwowa sponsoring owa dokładnie określa ile czasu "anioł" będzie pokazywać logo firmy i ile kasy za to weźmie :)))

 • Gość: TOM

  Oceniono 22 razy 6

  Pani Gessler, ohydny, niechlujny kretacz ktory nie wiadomo kim jest, co umie poza wulgarnym jezykiem, tupetem I duza doza chamstwa na czym jak widac robi kariere.

 • siwywaldi

  Oceniono 32 razy 6

  „Kuchenne rewolucje” żyją z ludzi, którzy biorą się za gastronomię, nie mając o niej zielonego pojęcia. Dla mnie niewyobrażalna jest wiara, że przeprowadzony na łap-cap w kilka godzin „remont” a w zasadzie pobieżne odmalowanie wnętrza, zmiana wystroju oraz nazwy na czasami wręcz nie wiadomo po co aż tak wydumaną i kilka nowych receptur uzdrowi biznes a klienci zaczną pchać się drzwiami i oknami.

  Byłem w trzech czy czterech restauracjach „porewolucyjnych” i popatrzyłem na szczegóły tego remontu. Jedno co faktycznie przyciągało klientów to widoczny z daleka baner informacyjny. Ale np. w Olsztynku, w dniu w którym byłem, o wiele lepszą frekwencją cieszyła się restauracja przy skansenie, od położonej obok „uzdrawianej” przez panią Magdę „Zielarni”.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX