Anna Lewandowska od dawna wysyłała sygnały, że jest w ciąży. Dziś na te wpisy patrzymy ZUPEŁNIE inaczej. "Będę systematycznie..."

Anna Lewandowska dopiero wczoraj wprost skomentowała informację o ciąży. Wcześniej jednak wysyłała sygnały, które mogły wiele zasugerować.

Robert Lewandowski obwieścił wczoraj światu, że Anna Lewandowska spodziewa się dziecka. Trenerka jest w piątym miesiącu ciąży i choć do tej unikała odpowiedzi na pytania o ciążę, już od jakiegoś czasy wysyłała pewne sygnały, że coś może być na rzeczy.

Wpisy na blogu

Od października "Lewa" zaczęła poświęcać więcej uwagi na swoim blogu diecie dla kobiet w ciąży. 14 października pojawił się wpis o wymownym tytule "Kofeina w ciąży". Wówczas pojawiło się wiele komentarzy, w których czytelniczki prosiły o więcej tego typu postów, a także, co poniektóre, zaczęły podejrzewać, że być może sama Lewandowska spodziewa się dziecka.   

Wpis na blogu Anny LewandowskiejWpis na blogu Anny Lewandowskiej Facebook.com/ Screen

Ktoś tu chyba przygotowuje się do ciąży. Albo nieświadomie zaczyna o tym myśleć. Ale to dobrze. Jak to w tym żarcie: „co jeszcze Lewandowski może dobrego zrobić? Spłodzić 10 synów.”
Bardzo ciekawy artykuł, dziękuję. Czekam na więcej i na płytę z ćwiczeniami dla kobiet w ciąży. Pozdrawiam Aniu.
Z pewnością i taka będzie! - zareagowała "Lewa"
W imieniu ciężarnych proszę o więcej takich wpisów!
Będę systematycznie poszerzać tematy - obiecała sportsmenka.

I rzeczywiście. Na kolejny wpis, związany z tematyką ciążową, nie trzeba było długo czekać. 30 listopada na blogu Lewandowskiej pojawił się tekst o kwasie foliowym. Trenerka zalecała w nim jego suplementację, zwłaszcza kobietom planującym dzieci.

Wpis na blogu Anny LewandowskiejWpis na blogu Anny Lewandowskiej Facebook.com/ Screen

Przyjmowanie kwasu foliowego zalecane jest jeszcze przed zajściem w ciążę, ponieważ jest to kluczowy element dla rozwoju płodu - pisała.

Czytelniczki były zachwycone tekstem. Wiele z nich zastanawiało się też, czy jest już czego Ani gratulować.

Aniu! czy Ty jesteś w ciąży? Intuicja podpowiada mi, że tak. Dziękuje za kolejny fajny wpis.

Nowy projekt

Równolegle Lewandowska zapowiadała na Instagramie, że przyszły rok będzie dla niej równie intensywny. Pozostała jednak bardzo tajemnicza i zdradziła na razie tylko tyle, że nowy projekt ruszy w przyszłym roku. Czyżby miała na myśli dziecko? A może właśnie wcześniej obiecaną w komentarzach płytę z ćwiczeniami dla kobiet w ciąży?

Dzisiaj pracowity dzień na planie zdjęciowym! Jestem podekscytowana, ponieważ w przyszłym roku STARTUJĘ z kolejnym dużym projektem!

Luźne ubrania i unikanie zdjęć całej sylwetki

Pojawiła się też subtelna zmiana w sposobie ubieranie się sportsmenki. Obcisłe topy zastąpiły luźne koszulki, a na Instagramie coraz częściej publikowała ujęcia, na których nie było widać całej sylwetki. Wcześniej Lewandowska nie miała oporów, żeby pozować w staniku i eksponować swój wspaniale wyrzeźbiony, płaski brzuch.

Pod tym zdjęciem także pojawiły się zapytania, czy "Lewa" spodziewa się dziecka.

Pani jest w ciąży? Widać po bluzce.

Też domyślaliście się, że Lewandowscy już niebawem zostaną rodzicami?

AW

Zobacz wideo
Więcej o: