Rose Schlossberg nigdy nie była osobą anonimową, ale głośno zrobiło się o niej mniej więcej pół roku temu, kiedy wystartowała w internecie z serią humorystycznych filmów "End Times Girls Club". Wraz z dwiema koleżankami instruowały w nich kobiety, co mają robić, żeby przetrwać apokalipsę i jak sobie potem poradzić. Znajdą tam na przykład porady, jak z ogólnie dostępnych materiałów stworzyć kosmetyki do makijażu, bo jak wiadomo, kobieta nawet po apokalipsie musi wyglądać pięknie.
Ludzie jednak zachwycili się jej niebywałym podobieństwem do Jacqueline "Jackie" Kennedy z dawnych lat, czy swojej słynnej babci.
Wygląda zupełnie jak jej sobowtór - pisał "Daily Mail".
Internauci zaczęli zestawiać ich zdjęcia, dlatego można zobaczyć zupełnie wyraźnie, że zachwyty nie są na wyrost, a podobieństwo nie jest naciągane.
Jacqueline Kennedy była piękną kobietą, a Rose, jak widać, odziedziczyła geny po swojej babci.
Poniżej jeden z sześciu odcinków instrukcji, jak kobieta może przetrwać koniec świata. Korzystajcie!
JZ
Wygląda jak z butiku, a to Sinsay. Komplet w dwóch kolorach za mniej niż 100 złotych
Tak Kaczyński przywitał się z Dobrosz-Oracz. Wszystko się nagrało
Restaurator żałuje udziału w "Kuchennych rewolucjach". Padły mocne słowa
Miszczak "otworzył puszkę Pandory". Ekspertka tłumaczy, dlaczego mógł zrobić to właśnie teraz
14 kwietnia Prokop wydał oświadczenie. Po 20 latach wspólnego życia rozstał się z żoną
Pokazali, co zrobiła Meghan podczas wizyty w Australii. Internauci rozjuszeni
Kossakowski wybrał życie z dala od show-biznesu. Tym się dziś zajmuje 54-latek
Gessler publikuje zdjęcia, które wcześniej usunęła. "Legendy o piciu wyssane z palca"
Baron miał podróżować z dzieckiem? Policja przekazuje nowe informacje ws. wypadku