Franciszek Przybylski zagrał w serialu "M jak miłość" Łukasza - syna Marty (Dominika Ostałowska) i Norberta (Mariusz Sabiniewicz). Miał wówczas zaledwie siedem lat. W 2006 roku aktor odszedł z serialu. Franciszek Przybylski zagrał w kilku innych produkcjach. Od lat sprawdza się także po drugiej stronie kamery jako operator, reżyser oraz montażysta. Obecnie działa w mediach społecznościowych, gdzie informuje o swojej codzienności i wielkich zmianach w życiu.
W życiu prywatnym Franciszka Przybylskiego sporo się dzieje. Niedawno aktor został ojcem, o czym poinformował w wyjątkowym poście w mediach społecznościowych. "Dziś jest mój pierwszy Dzień Ojca. Z tej okazji życzę wszystkim ojcom i tatusiom. Bądźcie obecni" - pisał Franciszek Przybylski. W jednym z opublikowanych postów aktor wyjawił także, że bardzo intensywnie szuka nowego zatrudnienia. "Drodzy, jako młody tata, wciąż intensywnie szukam pracy. Polecam się do zatrudnienia i współpracy w rolach, w których mam doświadczenie" - zaczął aktor. Franciszek Przybylski wymienił produkcje, w których zagrał, a także wspomniał o swoim doświadczeniu w pracy jako reżyser, operator kamery, montażysta i fotograf. "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Poszukiwania trwają. Pozdrawiam najserdeczniej Szanownych Państwa" - pisał w mediach społecznościowych.
Jakiś czas temu Franciszek Przybylski opublikował na swoim instagramowym profilu wpis, w którym wspomniał przygodę z serialem "M jak miłość". Dlaczego zrezygnował z gry w produkcji? "Bycie dzieciakiem, którego około dwa razy w tygodniu ogląda w telewizji przez kilka lat średnio dziesięć milionów Polaków, to jest konkret. Wstydziłem i do dziś wciąż trochę wstydzę się tego serialu. Od pewnego momentu, granie w nim wydawało mi się być po prostu 'siarą' . Między innymi dlatego zwiałem" - wyjawił Franciszek Przybylski. Pamiętacie jego występy w serialu Telewizji Polskiej?
Nowa wokalistka Ich Troje zostanie szóstą żoną Wiśniewskiego? Muzyk zareagował, wtem wtrącił się Łągwa. Hit!
Wściekły Trump przerwał wywiad i rzucił mikrofonem. "Albo jesteś skorumpowana, albo głupia"
"Dobre. Wie pani co...". Krystynie Prońko puściły nerwy po pytaniu o Kaminskiego
Woźniak-Starak znowu błyszczy w Opolu. Bończyk zachwyciła dodatkiem
Nie do wiary, co zrobiła żona Rozenka, gdy ścigali go komornicy. "W ogóle o tym nie wiedziałem"
Poruszenie po występie Szroeder i Badacha w Opolu. W komentarzach się dzieje
Dawid Podsiadło zaskoczył metamorfozą. Fani przecierają oczy ze zdumienia. "Nie do poznania"
Szcześniak zapytany o dopłaty do emerytur dla artystów. Padły dosadne słowa
Schudła 226 kg i jest nie do poznania. Tak wygląda dziś Tammy Slaton z "Sióstr wielkiej wagi"