"Gogglebox". Agnieszka Kotońska pozuje w stroju kąpielowym. Fani oniemieli. "Sylwetka jak u nastolatki"

Agnieszka Kotońska zdobyła popularność w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Kobieta jakiś czas temu przeszła ogromną metamorfozę, która kompletnie zmieniła jej sylwetkę. Fani są zachwyceni figurą bohaterki show.

"Gogglebox" to program emitowany na antenie TTV. Uczestnicy produkcji oglądają różne seriale i formaty telewizyjne, a następnie wprost wyrażają swoje przemyślenia. Fani z chęcią obserwują bohaterów show, którzy dają im ogromne pokłady pozytywnej energii. Niektórzy uczestnicy zdobyli ogromną popularność w mediach społecznościowych. Mowa między innymi o Agnieszce Kotońskiej. Kobietę śledzi aż 330 tysięcy użytkowników na profilu na Instagramie. Celebrytka regularnie dodaje nowe ujęcia z życia prywatnego. Tym razem zaskoczyła fanów.

Zobacz wideo "Gogglebox". Kotońska ma nową fryzurę. Jaki kolor tym razem?

"Gogglebox. Przed telewizorem". Agnieszka Kotońska zaskoczyła sylwetką. Fani nie mogą wyjść z zachwytu

Agnieszka Kotońska wielokrotnie zaskakiwała swoich fanów. Nie da się ukryć, że największą metamorfozą bohaterki programu "Gogglebox. Przed telewizorem" jest kompletna zmiana sylwetki. Warto przypomnieć, że uczestniczka zrzuciła aż 40 kilogramów. W różnych wywiadach opowiadała o trudnej drodze do zmiany figury. "Ciężko było. Łzy, pot, ćwiczenia, dieta, suplementacja. (...) Każdy sobie myśli, że to tak łatwo zrzucić kilogramy i cieszyć się tym, ale to nie jest proste, jak wszyscy dookoła jedzą chipsy i piją, a ja wodę z cytryną" - wyznała jakiś czas temu w rozmowie z portalem Jastrząb Post. Obecnie Kotońska z chęcią pokazuje efekty przemiany na profilu w mediach społecznościowych. Niedawno postanowiła skorzystać z pogody. Zaprezentowała fanom zdjęcia w stroju kąpielowym. "Idealne ciało, brawo", "Sylwetka jak u nastolatki" - pisali internauci. Zdjęcia Agnieszki Kotońskiej znajdziecie w naszej galerii. 

Agnieszka KotońskaAgnieszka Kotońska Fot. KAPiF.pl

"Gogglebox. Przed telewizorem". Agnieszka Kotońska ostatnio zaskoczyła wszystkich. Spójrzcie na te włosy!

Agnieszka Kotońska co jakiś czas szokuje metamorfozami. Ostatnio po raz kolejny postanowiła zmienić fryzurę. Oczom fanów ukazał się zupełnie nowy kolor na włosach celebrytki. Na instagramowym profilu gwiazdy pojawił się filmik z salonu fryzjerskiego. Tym razem uczestniczka "Gogglebox" przedłużyła i przefarbowała fryzurę. Od niedawna ma na głowie rudy kolor. Warto podkreślić, że to jedna z większych metamorfoz, na jakie się pokusiła. Niektórzy fani uznali, że wyglądała lepiej z krótkimi włosami. A wy co sądzicie? Szczegóły na temat przemiany Agnieszki Kotońskiej znajdziecie TUTAJZOBACZ TEŻ: "Back to school". Agnieszka Kotońska nie zna angielskiego. "Niech oni się uczą polskiego"

 
Co sądzicie o programie "Gogglebox. Przed telewizorem"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.