"Sanatorium miłości". Andrzej uderzył w Janinę. "Pojawia się wiele kłamstw". Rykoszetem oberwała Maria

Finał "Sanatorium miłości" już dawno za nami, ale uczestnicy wciąż mają wiele do powiedzenia. W ostatnim czasie wywiadu udzielił rozemocjonowany Andrzej, który skomentował zachowanie Janiny i Marii.

Tegoroczna edycja "Sanatorium miłości" podzieliła widzów. Część z nich uważa, że to jedna z najgorszych odsłon, pełna niepotrzebnych dramatów i obłudy. Oberwało się również uczestnikom, którzy nie zachowywali się wobec siebie w porządku. Z kolei po drugiej stronie znaleźli się zadowoleni widzowie, którym kuracjusze zapewnili w ciągu całego sezonu mnóstwo rozrywki. Jedno jest pewne, w tej edycji nie brakowało emocji, o czym mogą świadczyć chociażby najnowsze przemyślenia Andrzeja. Przegapiłeś/aś finał "Sanatorium miłości"? W galerii na górze strony znajdziesz podsumowanie z ostatniego odcinka.

Zobacz wideo Ta edycja "Sanatorium miłości" już została uznana za najbardziej kontrowersyjną

"Sanatorium miłości". Andrzej nie przebierał w słowach, kiedy mówił o Janinie 

W rozmowie z "Plejadą" uczestnik skomentował dotychczasowe wywiady Janiny, w których jego zdaniem pojawiło się sporo nieprawdziwych informacji. "Uważam, że każdy powinien przed samym sobą zrobić małą spowiedź i podsumować, jak zachowywał się w programie. Janina mówi na temat wspólnego gniazdka przygotowywanego w Krzyżanowicach, a nic takiego nie miało miejsca. Część ludzi uwierzy Tadeuszowi, część uwierzy Janinie. Ja nie stoję po żadnej ze stron, ale pojawia się tutaj wiele kłamstw" - tłumaczył. Później podkreślił, że Janina powinna "uderzyć się w pierś" i przyznać, że w programie było zupełnie inaczej. Andrzejowi nie spodobało się również zachowanie Marii. 

Andrzej i TeodozjaAndrzej i Teodozja Fot. materiały prasowe

"Sanatorium miłości". Maria pod ostrzałem Andrzeja. "Powinna się zastanowić" 

Sporo emocji w uczestniku wzbudziły również wypowiedzi Marii z Konstancina. Andrzejowi nie spodobało się to, w jaki sposób kobieta wypowiadała się o pozostałych kuracjuszach. "Powinna się zastanowić nad tym, co mówiła, bo padło wiele kontrowersyjnych wypowiedzi na temat innych uczestników. (...) Powinna najpierw popatrzeć na siebie, na swój wygląd, cechy charakteru, a dopiero później oceniać innych. (...) Czasami warto ugryźć się w język, ale do tego potrzebna jest kultura i wychowanie" - grzmiał w tej samej rozmowie. ZOBACZ TEŻ: "Sanatorium miłości". Maria ujawnia kulisy. "Wszystko było jakieś tajemnicze"

Co myślicie o najnowszej edycji Sanatorium miłości?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.