Anna Derbiszewska wystąpiła w programie "Rolnik szuka żony" szukała prawdziwej miłości. W randkowym show jej idealnym partnerem został Jakub. Choć nic na to nie wskazywało, ta dwójka opuściła produkcję jako para. Podczas świąt Bożego Narodzenia zakochani się zaręczyli. Niedługo później ogłosili, że oczekują narodzin dziecka. Ich syn jest już z nimi od tygodnia. Widzowie nie posiadali się z radości. Teraz Anna i Jakub relacjonują fanom życie z noworodkiem. Nie obyło się jednak bez hejtu.
Anna z programu "Rolnik szuka żony" postanowiła odezwać się do fanów tydzień po porodzie. Kobieta zamieściła specjalny post, w którym wyznała, jak obecnie się czuje. Zdradziła również pełne imię syna. "Mały Darek Jakub Manikowski dziś ma już tydzień. Powiem wam, że trochę tęsknię za tym brzuszkiem i tymi kopniakami, nasza ciąża to był fantastyczny czas, jedyny w swoim rodzaju. Teraz przed nami kolejne piękne rozdziały, każdego dnia nasza trójka uczy się siebie nawzajem, każdy dzień przynosi nowe doświadczenia i emocje" - napisała na profilu na Instagramie. Fani zostawili mnóstwo pozytywnych komentarzy. "Pięknie wyglądasz, promieniejesz", "Zdrowia dla was" - czytamy pod postem.
Nie obyło się jednak bez krytyki. Jedna z internautek postanowiła wbić szpilę autorce posta. Nawiązała do przeszłości Jakuba. Jak wiemy, Dariusz nie jest jego pierwszym dzieckiem. "Dużo radości dla wszystkich! Czy u Jakuba każde dziecko nosi jego imię jako drugie?" - napisała wprost internautka. Jej pytanie pozostało bez odpowiedzi. Co sądzicie? Po więcej zdjęć Anny i Jakuba, a także ich dziecka, zapraszamy do naszej galerii na górze strony.
Informacja na temat narodzin dziecka Anny i Jakuba pojawiła się 15 maja na oficjalnym profilu show "Rolnik szuka żony". "Przedstawiamy wam Dariusza. Synka Ani i Jakuba z dziesiątej edycji! Gratulujemy z całego serca i życzymy dużo zdrówka!" - czytamy. Niedługo później kobieta wraz ze swoją pociechą wróciła do domu. Uczestnika show mogła liczyć na swojego ukochanego. Jakub postanowił przystroić dom. Przygotował również niespodzianki. Użył do tego balonów w niebieskich odcieniach. Nie obyło się bez baneru z napisem powitalnym i kwiatów. Kobieta dostała również wiele prezentów od bliskich. Nie da się ukryć, że była niezwykle zachwycona gestem. ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony". Mijają dwa lata od śmierci Krzysztofa. Wiadomo, co się dzieje z Bogusią