"Rolnik szuka żony". Mijają dwa lata od śmierci Krzysztofa. Wiadomo, co się dzieje z Bogusią

Krzysztof z ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" odebrał sobie życie dwa lata temu. Po śmierci męża Bogusia opuściła wieś. Dziś uczestniczka hitu TVP trzyma się z dala od mediów.

Niebawem miną dwa lata od odejścia Krzysztofa Pachuckiego z ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Mężczyzna na krótko przed śmiercią poślubił poznaną w programie Bogusię. Zakochani planowali stworzyć razem rodzinę, jednak choroba pokrzyżowała im plany. Po stracie męża uczestniczka hitu TVP zaczęła unikać mediów. Co się z nią teraz dzieje?

Zobacz wideo Marta Manowska chciałaby programu "Rolnik szuka żony. Powroty". Tłumaczy, dlaczego to nie jest możliwe

"Rolnik szuka żony". Mija dwa lata od śmierci Krzysztofa. "Wszystko wygląda na opuszczone"

Krzysztof i Bogusia z ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" długo nie nacieszyli się swoją miłością. Uczestnik reality show miał cierpieć na poważną chorobę psychiczną, w wyniku której odebrał sobie życie. "Poszukiwały go trzy radiowozy i straż pożarna. Funkcjonariusze przeczesywali całą okolicę. Ostatecznie to Bogusia znalazła ciało Krzysztofa, który powiesił się w oborze" - wspominali świadkowie zdarzenia. Rolnik został pochowany na lokalnym cmentarzu, jednak dziś, niemal dwa lata po jego śmierci, grób wygląda na zaniedbany. "Teraz wszystko wygląda na opuszczone. Dzieci się porozjeżdżały, kwiaty na grobie zwiędły i nie wiadomo, co będzie dalej z gospodarstwem" - zdradził w rozmowie z "Faktem" jeden z sąsiadów.

"Rolnik szuka żony". Po śmierci Krzysztofa Bogusia opuściła wieś. Wiadomo, co się z nią dzieje

Po śmierci męża Bogusia opuściła gospodarstwo. Jakiś czas temu z mediów mogliśmy dowiedzieć się, że uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" zamieszkała w Warszawie u córki. Żona Krzysztofa unika jednak medialnego zainteresowania. W ubiegłym roku była jednym z gości na weselu Joanny i Kamila, jednak zdjęcia, na których się pojawiła, nie trafiły do mediów społecznościowych. "Minął rok żałoby i ta kobieta może, a nawet powinna wychodzić do ludzi. Jest bardzo delikatna, uczuciowa i nie lubi nadmiernego zainteresowania swoją osobą. Asia i Kamil oraz ich goście wspaniale zadbali o prywatność Bogusi i nie pokazywali jej na filmach i zdjęciach wrzucanych do sieci" - zdradziła portalowi Shownews.pl znajoma Bogusi.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem, pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym: 800-70-2222
  • Telefon zaufania dla Dzieci i Młodzieży: 116 111
  • Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych: 116 123

Pod tym linkiem znajdziesz więcej informacji, jak pomóc sobie lub innym, oraz kontakty do organizacji pomagających osobom w kryzysie i ich bliskim.

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

Czekacie na nadchodzącą edycję programu "Rolnik szuka żony"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.