"Taniec z gwiazdami". Maffashion przekazała ważne wieści. "Jedziemy teraz do lekarza"

Maffashion przygotowywała się do nowego odcinka "Tańca z gwiazdami". Nie wszystko jednak poszło zgodnie z planem. Musiała pojechać do lekarza.

Julia "Maffashion" Kuczyńska ma teraz bardzo intensywny czas. Celebrytka występuje w najnowszej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Na parkiecie towarzyszy jej Michał Danilczuk. Para bardzo dobrze sobie radzi. To jest zauważane przez jurorów, którzy co tydzień sypią wysokimi notami. Jak się okazuje, poza kamerami celebrytka i tancerz także bardzo dobrze się dogadują. - Uważam, że jest to niezwykłe, jakie my mamy flow. Jestem bardzo wdzięczny, że produkcja przydzieliła mi Julię, ponieważ dogadujemy się bez słów, jak przyjaciele - mówił Danilczuk dla Polsatu. Podczas przygotowań do następnego odcinka programu nastąpiły małe komplikacje. 

Zobacz wideo Maffashion zwróciła się do Fabijańskiego. Okazał jej wsparcie przed "TzG"

Maffashion trenowała do następnego odcinka "Tańca z gwiazdami". Do czasu. "Mamy zmianę planów"

Maffashion publikowała na InstaStories nagrania z przygotowań do kolejnego występu w "Tańcu z gwiazdami". Nagle celebrytka przekazała niepokojącą wiadomość. - Nie może być normalnie. Wydarzyła się mała awaria podczas nagrywek i mamy zmianę planów. Tak po krótce - mówiła. Media od razu podchwyciły słowa Maffashion. Rozpisywano się o tym, że być może jej udział w programie jest zagrożony. Celebrytka postanowiła sprostować całe zajście. - Zanim inne portale przekopiują to bezmyślnie (...) Jaki nie wiadomo, czy wystąpię w "Tańcu z gwiazdami"? Nic nie wiecie, wymyślacie. Jest zmiana planów co do dzisiejszego dnia, planów nagrywek i treningu, ponieważ okej, coś mi się stało z palcem u nogi. Jedziemy teraz do lekarza, ale chillout [wyluzujcie - przyp.red.] - mówiła. - Wszystko jest dobrze - dodał Danilczuk. Jeśli chcesz przyjrzeć się wyjątkowym stylizacjom Maffashion w programie "Taniec z gwiazdami", to zapraszamy do galerii na górze strony.

 

"Taniec z gwiazdami". Małgorzata Rozenek kibicuje Maffashion. "Dryg"

Zapytaliśmy Małgorzatę Rozenek o to, komu najbardziej kibicuje w programie. Maffashion ma powody do radości. - Kibicuje każdemu. Jest Maffashion na przykład, która ma do tego ogromny dryg - wyjawiła rozmowie z nami. Rozenek wspomniała także o tym, czy mogłaby wystąpić w "Tańcu z gwiazdami". Chętnie pokaże się na parkiecie, ale nie zrobi tego, dopóki format jest emitowany w Polsacie. ZOBACZ TEŻ: Juror "Tańca z Gwiazdami" o trudnościach w tańcu z Kaźmierską. "Królowa obfitości" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Maffashion w programieMaffashion w programie Fot. KAPiF.pl

Myślisz, że Maffashion ma szansę na zwycięstwo w programie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.