"Taniec z gwiazdami". Maciejowi Musiałowi kibicuje Anna Lewandowska. Też ją ocenił [PLOTEK EXCLUSIVE]

Maciej Musiał jest jednym z faworytów do zwycięstwa w 14. edycji "Tańca z gwiazdami". Jego taneczne popisy zachwyciły nie tylko widzów i jurorów, ale także Annę Lewandowską. Aktor był bardzo zaskoczony wiadomością, że trenerka mu kibicuje.

Obecna edycja "Tańca z gwiazdami" jest już na ostatniej prostej. W niedzielę 28 kwietnia widzowie obejrzą półfinał, w którym zmierzą się cztery pary: Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, Roksana Węgiel i Michał Kassin, Julia "Maffashion" Kuczyńska i Michał Danilczuk oraz Maciej Musiał i Daria Syta. Ostatnio okazało się, że ostatnia z wymienionych par może liczyć na wyjątkowe wsparcie. Uczestnikom tanecznego show kibicuje bowiem Anna Lewandowska. Aktor nie miał o niczym pojęcia.

Zobacz wideo Musiałowi kibicuje Anna Lewandowska. Mamy jego reakcję

"Taniec z gwiazdami". Maciejowi Musiałowi kibicuje Anna Lewandowska. Mamy jego reakcję

Maciej Musiał od początku świetnie radził sobie na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Z odcinka na odcinek umiejętności aktora wzrastały, a jurorzy nagradzali jego popisy coraz większą liczbą punktów. W niedzielę 28 kwietnia artysta i Daria Syta powalczą o udział w finale. Konkurencja jest ostra, jednak para może liczyć na niespodziewane wsparcie. Okazuje się, że kciuki za Musiała trzyma Anna Lewandowska. Kiedy reporterka Plotka wspomniała o tym podczas wywiadu z aktorem, był on bardzo zaskoczony wiadomością. Ocenił też umiejętności taneczne trenerki.

Naprawdę? Jest to szalenie miłe, nobilitujące, tym bardziej że pani Anna świetnie tańczy. Z tego, co wiem, latynoamerykańskie rytmy. Myślę, że nawet bardziej niż mnie podziwia Darię, która też w latynoamerykańskich jest fantastyczna - stwierdził celebryta.

Maciej Musiał z mamą, 'Taniec z gwiazdami'Maciej Musiał z mamą, 'Taniec z gwiazdami' KAPIF.pl / KAPIF.pl

"Taniec z gwiazdami". Maciej Musiał zatańczył z mamą. "Wygląda jak jego rówieśniczka"

W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" uczestnicy zatańczyli ze swoimi bliskimi. Maciejowi Musiałowi na parkiecie towarzyszyła mama. Rodzicielka aktora zachwyciła internautów, którzy nie mogli uwierzyć, że ma ona prawie trzydziestoletniego syna. "Mama? Myślałam, że to jakaś koleżanka. Mama wygląda mega młodo! A Maciek ewidentnie bardzo się cieszył z tego tańca z mamą", "Cudowna, piękna mama i cudowna relacja z synem , widać gołym okiem", "Mama Maćka? Wygląda jak jego rówieśniczka. Co za energia" - zachwycali się w komentarzach pod nagraniem występu.

Czy Maciej Musiał i Daria Syta awansują do finału "Tańca z gwiazdami"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.