"Taniec z gwiazdami". Ile lat ma mama Macieja Musiała? "Myślałam, że to koleżanka"

Znany z "Rodzinki.pl" aktor wykonał układ choreograficzny ze swoją mamą, która zachwyciła młodzieńczą energią. Widzowie "Tańca z gwiazdami" zastanawiają się, ile lat ma mama Macieja Musiała.

Ósmy odcinek "Tańca z gwiazdami" już za nami. Tym razem na parkiecie zabrakło Dagmary Kaźmierskiej, która ze względów zdrowotnych zrezygnowała z dalszego uczestnictwa w show, a pod koniec odcinka z programem pożegnali się (po raz drugi) Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. W ósmym odcinku uczestnikom na parkiecie towarzyszyli ich najbliżsi. Roksana Węgiel zatańczyła ze swoim ukochanym, Kevinem Mglejem, a Maciej Musiał wykonał choreografię z mamą. Rodzicielka aktora zachwyciła widzów młodzieńczą energią i wyglądem. Ile lat ma mama Macieja Musiała?

Zobacz wideo Figura wspomina "Taniec z gwiazdami". Jedno zapamiętała w szczególności

Ile lat ma mama Macieja Musiała? Widzowie "Tańca z gwiazdami" zachwycili się jej młodzieńczym wyglądem

W komentarzach na Instagramie nie brakuje zachwytów nad występem aktora z rodzicielką oraz pytań o jej wiek. "Ile lat ma mama Macieja Musiała? Wygląda jak jego rówieśniczka. Co za energia", "Mama? Myślałam, że to jakaś koleżanka. Mama wygląda mega młodo! A Maciek ewidentnie bardzo się cieszył z tego tańca z mamą", "Muszę, bo się uduszę! Ale mama Maćka ma piękną figurę" - czytamy. Anna Markiewicz-Musiał ma 53 lata i kiedy pojawia się u boku syna, za każdym razem wywołuje sensację swoim młodzieńczym wyglądem. Warto dodać, że rodzicielka aktora już od najmłodszych lat wspierała jego pasję. Przez lata prowadziła teatr, a także agencję aktorską, co pozwoliło jej czuwać nad rolami Maćka od samego początku. Maciej Musiał ma również sławnego tatę.

 

Ile lat ma mama Macieja Musiała? Aktor i rodzicielka zdołali zachwycić nawet Iwonę Pavlović

Aktor i jego mama zaprezentowali jive'a do piosenki "Hit the Road Jack" Raya Charlesa. Zachwycona była nawet sama Iwona Pavlović. - Aniu, wyglądasz znakomicie. Kiedyś słyszałam takie powiedzenie, że Bóg nie może być wszędzie, dlatego wymyślił mamę. Myślę, że Maciej może na tobie polegać. Ale, Aniu, to, jak cię otoczył opieką. A ty wyszłaś tu na obcasach, bang bang jive, no proszę - mówiła. Trzy grosze wtrąciła także Ewa Kasprzyk. - Jestem pełna podziwu, że ma pani takiego syna, i synowi, że ma taką mamę - mówiła. Wiedzieliście, ile lat ma mama Macieja Musiała?

'Taniec z gwiazdami'. Daria Syta, mama Macieja Musiała i Maciej Musiał'Taniec z gwiazdami'. Daria Syta, mama Macieja Musiała i Maciej Musiał 'Taniec z gwiazdami'. Daria Syta, mama Macieja Musiała i Maciej Musiał, fot. Kapif

Kto wygra "Taniec z gwiazdami"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.