Komu Małgorzata Rozenek-Majdan kibicuje w "Tańcu z gwiazdami"? Wyróżniła dwie osoby. "Ogromny dryg"

Małgorzata Rozenek-Majdan od lat pozostaje jedną z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek. Już niedługo pojawi się nowy program z jej udziałem. W rozmowie z Plotkiem wyjawiła, komu kibicuje w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami".

Małgorzata Rozenek-Majdan doskonale wie, jak utrzymać się na topie w polskim show-biznesie. Rozpoznawalność zyskała jako "Perfekcyjna pani domu". Teraz gwiazda przygotowuje się do premiery swojego najnowszego show - "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz", który pojawi się już w połowie kwietnia. Okazuje się, że celebrytka obserwuje "Taniec z gwiazdami", choć sama nie wzięła udziału w tanecznym show. Wyjawiła dziennikarce Plotka, komu kibicuje. 

Zobacz wideo Rozenek-Majdan wyróżnia uczestników "Tańca z gwiazdami". Mowa o dwóch celebrytach

Małgorzata Rozenek-Majdan wyjawia, komu kibicuje w "Tańcu z gwiazdami"

Gwiazda przez jakiś czas musiała mierzyć się z różnego rodzaju wyzwaniami sportowymi ze względu na najnowszy program w TVN. Już znamy kilka nazwisk, które pojawią się w produkcji i rzucą wyzwanie celebrytce. Rozenek-Majdan porozmawiała z dziennikarką Plotka, której wyjawiła, komu kibicuje w najnowszej edycji tanecznego show. Zdradziła, że nie pojawiła się w "Tańcu z gwiazdami", gdyż program emitowany jest w Polsacie, a ona od lat związana jest ze stacją TVN i jak podkreśliła "tak pozostanie". Stwierdziła, że ma jednak swoich ulubieńców. Dziennikarka Plotka zapytała o jej kolegę z "Dzień dobry TVN", Filipa Chajzera, który odnalazł się teraz właśnie w Polsacie. Rozenek-Majdan nie miała wątpliwości. 

Ja mu kibicuję na pewno, bardzo, i zresztą kibicuje każdemu. Jest Maffashion na przykład, która ma do tego ogromny dryg

- mówiła w wywiadzie. 

Zdjęcia Włodarczyk, Rozenek-Majdan i Lis wywołało kontrowersje

Agnieszka Włodarczyk postanowiła w mediach społecznościowych udostępnić zdjęcie z dziennikarką Hanną Lis i Małgorzatą Rozenek-Majdan. Panie najwyraźniej się ze sobą mocno zżyły, co docenili obserwatorzy. Internauci komentowali z podziwem relację kobiet, ale nie zabrakło oczywiście wypowiedzi osób, które postanowiły dopiec paniom. Jedna z kobiet napisała: "Hanka palaczka, a coraz młodsza, heh. Filtry wjechały za mocno. Wszystkie młodsze ode mnie, a ja mam 39 lat". Włodarczyk postanowiła ostro odpowiedź na komentarz. "Niestety nie można tego ocenić, bo w przeciwieństwie do nas masz fake konto i fake zdjęcie" - napisała aktorka. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.