Merkurja w "Dzień dobry TVN" zdradza, jak przyciągnąć pieniądze. Wyjawiła swój sekret. "Nie mówcie nikomu"

W najnowszym wydaniu "Dzień dobry TVN" pojawiła się astrolog Merkurja. Ekspertka zdradziła, co zrobić, by przyciągnąć pieniądze.

Pieniądze to temat, który zawsze wzbudza mnóstwo emocji. Jedni mają ich za mało, a inni za dużo. Jak znaleźć idealną równowagę? W wywiadzie z prowadzącymi "Dzień dobry TVN" Merkurja zdradziła, co zrobić, by polepszyć swoje finanse. Okazuje się, że niedługo nadejdzie idealny czas na zmiany. Padła konkretna data. 

Zobacz wideo Ile trzeba zarabiać, aby godnie żyć? [SONDA]

"Dzień dobry TVN". Merkurja zdradza swój sekret odnośnie pieniędzy 

Według Merkurji ogromną rolę w finansach odgrywa portfel. - Zdradzę wam swój sekret po cichu, tylko nie mówcie nikomu. Jeżeli mamy portfel na dwa suwaki, to mamy dwa niezależne źródła dochodu. Jeśli jednak portfel jest za duży, to będzie ci ciążył i pójdziemy w drugą stronę. Te finanse będą kulą u nogi - tłumaczyła w rozmowie. Odpowiednia musi być również faktura portfela, najlepiej taka, która jest wyczuwalna pod palcami. Dzięki temu możliwe będzie przyciągnięcie pożądanej energii. Nie powinno się bagatelizować również koloru. Pomocny w tym wypadku może okazać się: czerwony, zielony, czarny, złoty i srebrny. Merkurja twierdzi, że idealną datą na zmianę portfela będzie 8 maja. To właśnie wtedy warto wykonywać różne "rytuały" na bogactwo.

MerkurjaMerkurja Merkurja zdradza, jak przyciągnąć pieniądze. Wyjawiła swój sekret. 'Nie mówcie nikomu'. Fot. 'Dzień dobry TVN'

"Dzień dobry TVN". Co można, a czego nie można nosić w portfelu?

Merkurja ostrzega, żeby nie wkładać do portfela zdjęć osób, które zmarły lub z którymi się rozstaliśmy. Powinno się unikać również nieopłaconych mandatów, krzyżyków i ostrych narzędzi. Jeśli macie zniszczone banknoty, to szybko się ich pozbądźcie. To samo tyczy się portfela. Jeśli jest dziurawy, zniszczony, ma zepsuty suwak lub zamek, powinniśmy go natychmiast wymienić. A co warto nosić ze sobą? Merkurja sugeruje, żeby do środka włożyć pestki dyni, sianko z wigilijnego stołu, łuskę karpia lub czterolistne koniczynki. Skuteczne mogą okazać się również podkowy, srebrne i złote monety oraz obrazki symbolizujące obfitość, np. pole z dyniami, zboże, pieczywo. A wy wierzycie w takie symbole? Dajcie koniecznie znać w sondzie na końcu artykułu! ZOBACZ TEŻ: Jesteś spod tego znaku zodiaku? Kup kupon na loterii. Te znaki magnetycznie przyciągają zwycięstwo

Wierzycie w takie sposoby na przyciągnięcie pieniędzy?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.