Tuż przed "Tańcem z gwiazdami" Kevina Mgleja spotkała tragedia. Mało kto wiedział

Kevin Mglej niedawno towarzyszył swojej ukochanej Roksanie Węgiel podczas występu w "Tańcu z gwiazdami". Mało kto wiedział, że producent muzyczny przeżywał wówczas żałobę. Co się stało?

Roksana Węgiel i Kevin Mglej od długiego czasu tworzą parę. Zakochani wielokrotnie zmagali się z krytyką głównie ze względu na dzielące ich lata. Pokazali jednak hejterom, że połączyła ich prawdziwa miłość. Piosenkarka bierze udział w programie "Taniec z gwiazdami". Artystka występuje wraz z Michałem Kassinem. Ostatnio do pary dołączył właśnie Kevin Mglej, który zachwycił widzów swoim popisem tanecznym. Wyszło na jaw, że bardzo się starał, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem. Tak naprawdę producent muzyczny przeżywał tragedię. 

Zobacz wideo Kevin Mglej otworzył się na temat swojego syna. "Chcę chronić dobro Williama"

Dramat Kevina Mgleja. Tuż przed występem w "Tańcu z gwiazdami" zdarzyła się tragedia

Roksana Węgiel i Kevin Mglej w asyście Michała Kassina zatańczyli na 40 punktów. Był to kolejny sukces piosenkarki w "Tańcu z gwiazdami". Producent muzyczny świetnie poradził sobie na parkiecie. Okazało się jednak, że nie było to dla niego łatwe. Wszystko przez tragedię rodzinną, która wydarzyła się niedługo przed odcinkiem. Mglej przeżywał niezwykle trudną sytuację. Jak przekazał portal shownews.pl, dzień wcześniej wraz z ukochaną był na uroczystościach pogrzebowych. Wyszło na jaw, że odeszła babcia producenta. "Dzień wcześniej razem pojawili się w Lublinie (...) bo zmarła ukochana babcia Kevina, Basia. Bardzo przeżył jej odejście i zrezygnował z prób, by godnie pożegnać babcię" - czytamy na portalu Party.pl. Kevin znalazł w sobie jednak siłę, aby pomimo żałoby towarzyszyć partnerce w programie. Po więcej zdjęć Kevina i Roksany zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

 

Kevin Mglej i jego ukochana stawiają na wiarę. Producent muzyczny opowiedział więcej o randkach

Kevin Mglej i Roksana Węgiel nie ukrywają, że są bardzo wierzący. Producent muzyczny tuż po "Tańcu z gwiazdami" opowiedział, jak wyglądają ich randki. Okazało się, że zakochani nierzadko modlą się razem i odmawiają różaniec. "Szukamy wsparcia w Bogu. Jak coś się dzieje, to czasami jedno, czasami drugie, czasem razem idziemy do kościoła. Z takich ciekawostek, które rekomenduję, to mieliśmy randki różańcowe. (...) Więc ta wiara jest obecna. Co prawda program w niedzielę nie zawsze nam w tym pomaga, ale wydaje nam się, że jesteśmy na dobrej drodze" - podkreślił mężczyzna. Szczegóły na temat podejścia pary do wiary znajdziecie TUTAJZOBACZ TEŻ: Roksana Węgiel utrzymuje Kevina Mgleja? Ukochany piosenkarki wreszcie wyznał prawdę

 
Jak oceniacie debiut Kevina Mgleja w "Tańcu z gwiazdami"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.