"The Voice Kids". To ona skradła serca widzów. Wróżą jej miejsce w finale. "Najlepszy wybór"

Za nami odcinek "The Voice Kids", a w nim bitwy Cleo. Już pierwsza z nich zrobiła ogromne wrażenie na widzach, szczególne pochwały zebrała 14-letnia Asia. Zdaniem wielu to faworytka prosto do wielkiego finału.

"The Voice Kids" to jeden z niekwestionowanych hitów Telewizji Polskiej. Obecnie mamy okazję śledzić siódmą edycję muzycznego show. Oprócz wielu zmian, w tym nowej jurorki, którą została Natasza Urbańska jedno zostało niezmienne - talent młodych uczestników. Tym razem do bitew stanęły dzieci z drużyny Cleo. To właśnie wśród nich widzowie dostrzegli jeden młody talent, który ma szansę na dotarcie do wielkiego finału. O kogo chodzi?

Zobacz wideo Alek Baron o zmianach w "The Voice Senior" i "The Voice Kids". "Każda zmiana to zmiana na lepsze". Mówi, co sądzi o Nataszy Urbańskiej

"The Voice Kids". Widzowie pod wrażeniem uczestniczki. Wróżą jej miejsce w finale 

Jako pierwsze na scenie pojawiły się Asia Wojciechowska, Elena Popowicz i Julia Anuszek. Dziewczyny wykonały jeden z popularniejszych utworów zespołu Bajm o tytule "Ta sama chwila". Trzy uczestniczki świetnie sobie poradziły, niemniej jednak do następnego etapu gry mogła przejść tylko jedna z nich. Cleo zdecydowała się dać tę szansę Asi Wojciechowskiej. Jak się okazało, ta decyzja spotkała się z ogromnym entuzjazmem wśród widzów. W mediach społecznościowych programu niemalże od razu zaczęły pojawiać się komentarze. W kierunku dziewczynki posypały się same komplementy. "Joasia najlepszy wybór, piękny głos, teraz czas na miejsce do finału!" - napisała jedna z internautek. "Od początku trzymałam kciuki za Asię" - dodała kolejna. "Asia the best" - stwierdziła następna. Pozostałe dziewczyny, które nie przeszły dalej, również mogły liczyć na kilka słów otuchy. "Fajne te dzieciaki i cudownie utalentowane", "Wszystkie trzy dziewczyny były wspaniałe" - pisali w sekcji z komentarzami. 

"The Voice Kids". Kim jest 14-letnia Asia, która skradła serca widzów?

Z oficjalnej strony programu "The Voice Kids" dowiadujemy się, że Asia ma 14 lat, a na scenie zadebiutowało już w przedszkolu. Wówczas wzięła udział w konkursie kolęd. Obecnie regularnie uczęszcza na lekcje wokalu. Oprócz tego uczy się też gry na pianinie. Muzyka nie jest jednak jej jedyną pasją. Nastolatka trenuje także grę w piłkę ręczną. "To wrażliwa, pełna energii nastolatka, która uwielbia spędzać każdą wolną chwilę z przyjaciółmi; wspólnie z nimi działa także jako animator w oratorium przy kościele" - czytamy na stronie. ZOBACZ TEŻ: Znana piosenkarka pogardziła udziałem w "The Voice of Poland". Poszło o finanse. Inna chętna [PLOTEK EXCLUSIVE].

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.