"Słoneczny patrol". Tak dziś wygląda Alexandra Paul. Wkrótce skończy 60 lat

Alexandra Paul przez lata była częścią głównej obsady "Słonecznego patrolu". Od emisji ostatniego odcinka minęło już sporo czasu. Jak obecnie wygląda porucznik Stephanie Holden?

"Słoneczny patrol" to jedna z najbardziej znanych produkcji lat 90. W serialu wystąpiły takie gwiazdy jak Pamela Anderson, Jason Momoa, czy David Hasselhoff. Nie można zapomnieć również o Alexandrze Paul, która przez długi czas wcielała się w rolę pani porucznik Stephanie Holden. Choć aktorka grała w kilku innych znanych serialach i filmach, to właśnie postać Holden przyniosła jej największą rozpoznawalność. Niedługo Paul skończy 60 lat. Jak wygląda i czym się zajmuje? Więcej archiwalnych zdjęć Alexandry Paul znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Katarzyna Bujakiewicz udaje Pamelę Anderson

"Słoneczny patrol". Tak obecnie wygląda Alexandra Paul

Na profilu aktorki na Instagramie możemy zobaczyć Paul w naprawdę świetnej formie. Wysportowana sylwetka i widoczne mięśnie pozostały po treningach do "Słonecznego patrolu". Od emisji ostatniego odcinka minęło już sporo czasu. Po finale serialu Alexandra wystąpiła w kilku mniejszych produkcjach, a potem zaczęła wykorzystywać swoją popularność do celów charytatywnych. Aktorka działa aktywnie na rzecz ochrony praw zwierząt, a także stara się edukować w zakresie ochrony planety. Na jej profilu można zobaczyć mnóstwo nagrań z protestów oraz wywiadów, w których Paul zabiera głos w ważnych sprawach dotyczących m.in. zdrowia psychicznego i fizycznego.

 

Nie tylko "Słoneczny patrol". W tych produkcjach również możecie zobaczyć Alexandre Paul 

Pierwszym poważnym filmem, w którym Paul miała okazję zagrać, był "Paper Dolls". Aktorka wystąpiła wtedy u boku Daryl Hannah. Później pojawiła się w "Przeprawie", filmie opowiadającym o naukowcu, który podczas wojny próbuje przedostać się do innego kraju. Rola ta była na tyle nieistotna, że Paul nie została nawet wspomniana w obsadzie. Aktorka nie zamierzała jednak odpuścić, dzięki czemu widzowie mogą obejrzeć ją teraz w takich produkcjach jak: "Dziennik sierżanta Fridaya", "Christine", "Perry Mason", "Nocna straż", czy "Szklanką po łapkach". Niewielu wie, że Paul zaczynała swoją karierę jako modelka. Dopiero później zdecydowała się na studia aktorskie. ZOBACZ TEŻ: Gwiazda "Słonecznego patrolu" ma raka. Ogoliła głowę przed kamerą. Pomogła jej 12-letnia córka

Alexandra Paul na planieAlexandra Paul na planie 'Słoneczny patrol'. Tak dziś wygląda Alexandra Paul. Wkrótce skończy 60 lat. Fot. @alexandra_actress/ Instagram

Jesteście fanami "Słonecznego patrolu"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.