Konkurencja dla "DDTVN" i "PnŚ"? Wiadomo, kiedy startuje śniadaniówka TV Republika

Już jakiś czas temu pojawiły się plotki na temat startu programu śniadaniowego w TV Republika. Plotek jako pierwszy dowiedział się, że Anna Popek po rozstaniu z TVP ma przygotowywać się do pracy w porannym programie stacji Tomasza Sakiewicza. Pierwsze wydanie nowego formatu ma zadebiutować na antenie za kilka dni.

Start telewizji śniadaniowej to ogromne przedsięwzięcie, przy którym pracuje mnóstwo osób. Od dawna mówi się, że Polsat chce ruszyć ze swoją śniadaniówką, jednak na ten moment nie są znane żadne konkrety. Widzowie od lat mogą liczyć na poranne formaty TVP i TVN, czyli odświeżone od niedawna "Pytanie na śniadanie" i "Dzień dobry TVN". TV Republika chce konkurować z Telewizją Polską i TVN, dlatego zamierza ruszyć z własną śniadaniówką. Debiut ma obyć się już w tę sobotę. Na antenie wystąpi Anna Popek? Wszystko na to wskazuje. 

Zobacz wideo Marta Surnik została na Woronicza mimo zmian w TVP. "Nie dotyka to nas"

TV Republika rusza ze śniadaniówką. Wiadomo, kiedy program debiutuje na antenie

- Będziemy mieli program śniadaniowy - zapowiedział Tomasz Sakiewicz, prezes stacji TV Republika w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl. Nie chciał jednak ujawniać szczegółów. Portal ustalił, że śniadaniówka ma wystartować na antenie już w tę sobotę, 23 marca. Nie wiadomo jednak, ilu będzie prowadzących i w jakich duetach będą występować. 

Poranny program TV Republika będzie jeszcze przebudowywany, pojawi się program śniadaniowy, a wraz z nim kilku prowadzących. Nie mogę na razie podać nazwisk

- dodał prezes stacji TV Republika w rozmowie z WirtualnymiMediami.

W zeszłym tygodniu Anna Popek poinformowała, że po 30 latach kończy współpracę z TVP. Wówczas Plotek ustalił jako pierwszy, że ma przygotowywać się do pracy w śniadaniówce TV Republika, która formułą ma przypominać tę w "Pytaniu na śniadanie", sprzed zwolnienia wszystkich prowadzących kojarzonych z tubą propagandową PiS. Ponoć poranny program śniadaniowy nie będzie się odbywał w budynku przy ulicy Dzielnej, gdzie mieści się telewizja, a w wynajętym zewnętrznym studiu. - Na razie nie mogę potwierdzać żadnych informacji na ten temat. Jeszcze jestem związana umową z Telewizją Polską do jutra, więc nie mogę nic potwierdzać ani zaprzeczać. Na razie tyle, co wiem oficjalnie, to że jutro zakończę współpracę z Telewizją Polską - wyznała Anna Popek w rozmowie z naszym dziennikarzem, Bartoszem Pańczykiem. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.