"Azja Express". Wyciekły nazwiska uczestników. Wszystko za sprawą mieszkańców Filipin

Już jesienią na antenie TVN pojawi się kolejny sezon programu "Azja Express". Od kilku tygodni trwają spekulacje odnośnie uczestników. Plotki się potwierdziły. Do sieci wyciekły zdjęcia gwiazd biorących udział w rywalizacji.

Program "Azja Express" to jeden z najpopularniejszych formatów stacji TVN. Po raz pierwszy pojawił się na antenie w 2016 roku. Założenie jest proste: gwiazda z w duecie z bliską osobą wyrusza w daleką podróż i ściga się z innymi parami. Utrudnieniem jest minimalny budżet w kwocie jednego dolara na dzień. Uczestnicy nie mogą także płacić za transport i nocleg. W poprzednim sezonie pary przemierzyły Turcję, Gruzję i Uzbekistan, a rywalizację zwyciężyli Andziaks i Luka, para popularnych youtuberów. Trwają właśnie prace nad kolejną edycją show, która na ekranach pojawi się już jesienią. W roli prowadzącej po raz kolejny zobaczymy Darię Ładochę. Tym razem program kręcony jest w Indonezji. Kto pojawi się w nadchodzącej edycji? Jak na razie stacja TVN nie podała pełnej listy uczestników, ale w sieci już pojawiły się przecieki. Dzięki uprzejmości lokalnych mieszkańców Filipin wiadomo, kogo zobaczymy w nadchodzącym sezonie show. To bardzo znane nazwiska. 

Zobacz wideo Jak Matteo Brunetti radzi sobie z hejtem? "Jestem tu po to, żeby was nauczyć jak się robi włoski makaron"

"Azja Express". Wiadomo, kto pojawi się w nowej edycji. Mieszkańcy Filipin wyjawili uczestników

Na grupie "CSI: Hydepark" na Facebooku pojawiły się zdjęcia uczestników nowego sezonu "Azja Express". Wszystko dzięki aktywności w sieci lokalnych mieszkańców Filipin, którzy na bieżąco relacjonują zmagania gwiazd w wyścigu. Ujęcia z realizacji programu pojawiły się zarówno na TikToku, Facebooku, jak i w serwisie YouTube. "Miesiąc temu kręcono na Filipinach kolejną edycję programu 'Azja Express', a dzięki uprzejmości lokalsów, którzy dzielili się na Facebooku materiałami z podglądania zmagań, udało się wychwycić, kto w niej wystąpi" - czytamy na grupie. Już wcześniej informowaliśmy, że jedną z uczestniczek jest influencerka i blogerka modowa Jessica Mercedes, która do programu zaprosiła brata Justina Kirschnera, pracującego jako szef kuchni i instruktor jogi. Było także wiadomo, że udział w wyścigu weźmie zawodnik MMA Jan Błachowicz, który do programu zaprosił kolegę. Informacja o jego udziale pojawiła się w programie "Dzień dobry TVN". Informator Plotka zdradził, że w programie pojawi się także Mandaryna, Aleksandra Adamska, czyli słynna Pati ze "Skazanej", Jacek Jelonek i Piotr Głowacki, czyli doktor Bart z "Na dobre i na złe". Nasz informator doniósł, że zaproszenie do programu przyjąć finalista "The Voice Poland" - Wiktor Dyduła. Właśnie wyciekło kolejne nazwisko. W rywalizacji weźmie udział także Jagna Niedzielska - kucharka i propagatorka nurtu zero waste. Będziecie oglądać?

"Azja Express". Krzysztof Rutkowski weźmie udział w wyścigu? "Dostaliśmy propozycję"

O udziale w programie "Azja Express" wspominał także Krzysztof Rutkowski. W rywalizacji miał wziąć udział z żoną. - Dostaliśmy propozycję udziału w programie "Azja Express". Zdjęcia mają być kręcone w Indonezji, która jest mi bardzo dobrze znana i świetnie się tam odnajduję. Pierwsze rozmowy już się odbyły. Jak na razie, więcej nie mogę powiedzieć - wspominał w rozmowie z "Super Expressem". Jak na razie nie wiadomo, czy najsłynniejszy polski detektyw w końcu zdecydował się wziąć udział w programie. Póki co nie pojawił się na żadnym zdjęć uczestników, które już krążą po sieci. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.