"Rolnik szuka żony". Waldemar będzie protestował w Warszawie. "Walczyć o nasze interesy"

Waldemar z dziesiątej edycji programu "Rolnik szuka żony" zamierza wziąć udział w proteście, który odbędzie się 27 lutego w Warszawie. Uczestnik hitu TVP nie przybędzie na strajk sam. Kto będzie mu towarzyszył?

Waldemar był jedną z bardziej kontrowersyjnych postaci dziesiątego sezonu programu "Rolnik szuka żony". Po zakończeniu krótkiego i niezbyt udanego związku z Ewą, uczestnik odnalazł szczęście u boku Doroty, którą wcześniej odrzucił. Ostatnio Gilas udzielił wywiadu portalowi Wieści Rolnicze. Waldemar zdradził, że wybiera się na wielki protest rolników. Wyjawił też, kto będzie mu towarzyszył.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Syn nie może odwiedzić Marty Paszkin w szpitalu

 "Rolnik szuka żony". Waldemar będzie protestował w Warszawie. "Walczyć o nasze interesy"

Strajki rolników odbywają się obecnie nie tylko w Polsce, ale całej Unii Europejskiej. Na wtorek 27 lutego zaplanowany jest ogólnopolski protest w Warszawie. Okazuje się, że nie zabraknie na nim także Waldemara z programu "Rolnik szuka żony". W rozmowie z portalem Wieści Rolnicze uczestnik hitu TVP zdradził, że wybiera się do stolicy razem z innymi strajkującymi.

Cześć, kłaniam się nisko. Możecie mnie kojarzyć z programu 'Rolnik szuka żony'. Oczywiście, że popieram protesty. To jest moja branża. Jestem całym sercem z rolnikami i popieram wszelkie protesty, które tutaj są. Nie jest za dobrze z sytuacją rolnictwa w Polsce i popieram protestujących w 100 proc. Wybieram się również z taką inicjatywą od nas, czyli od osób z województwa kujawsko-pomorskiego, że jedziemy busem z naszymi sąsiadami z okolic Inowrocławia na warszawski protest, który odbędzie się we wtorek, 27 lutego, żeby wesprzeć rolników i walczyć o nasze interesy

- zapowiedział. Waldemar udostępnił nagranie na swoim instagramowym profilu. Przy okazji zapytał fanów, czy zamierzają dołączyć do protestujących. "Z kim się widzę 27 lutego podczas wielkiego marszu na Warszawę?" - chciał się dowiedzieć rolnik.

'Rolnik szuka żony'. Waldemar, fot. TVP - screen'Rolnik szuka żony'. Waldemar, fot. TVP - screen fot. TVP - screen

"Rolnik szuka żony". Waldemar nie jest już z Dorotą? Udostępniła niepokojące nagranie

Od jakiegoś czasu Waldemar i Dorota tworzą szczęśliwą parę. Ostatnio jednak uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" opublikowała w mediach społecznościowych nagranie, które wywołało falę spekulacji. Fani podejrzewają, że zakochani już się rozstali. Nagranie, które wywołało takie poruszenie, nawiązuje bowiem do relacji damsko-męskich. Autor przedstawia wymagania kobiet wobec mężczyzn. Przestrzega też przed konsekwencjami ich niespełnienia. - Czego kobiety oczekują od mężów? Być wysłuchaną. Drodzy panowie - dla kobiety najważniejszym facetem jest ten, który ją słucha. Uważajcie, bo może zacząć ją słuchać dyrektor w pracy, listonosz albo hydraulik - słyszymy na relacji. Dorota nie skomentowała jednak domysłów internautów, którzy twierdzili, że relacja może nawiązywać do Waldemara.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.