"Rolnicy. Podlasie". Gienek utknął w błocie, a Andrzej traci fanów. Zarzuty wobec rolnika są poważne

Andrzej z programu "Rolnicy. Podlasie" nie ma ostatnio szczęśliwej passy. Rolnik mocno podpadł fanom, którzy mają już dość jego postawy. Wiadomo, co mu zarzucają.

Andrzej i Gienek z Plutycz to niekwestionowane gwiazdy programu "Rolnicy. Podlasie". Ojciec i syn tworzą duet idealny, który rozbawia widzów do łez. Popularność rolników już dawno wykroczyła poza program stacji Fokus TV. Panowie prężnie działają w serwisie YouTube, gdzie zebrali już ponad 112 tysięcy subskrybentów. Ostatnio Gienek mierzył się z poważnym problemem. Sytuacja była krytyczna, bo przed domem rolnika zalegało ogromne błoto. Gienek natychmiast zakasał rękawy i w asyście Sławka zabrał się do roboty. Po drodze nie obyło się bez żartów. Co słychać u Andrzeja? Nad karierą rolnika w mediach zawisły czarne chmury.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Anna znała Kubę przed programem? Wszystko jasne

"Rolnicy. Podlasie". Popularność Andrzej wisi na włosku. Fani mają dość

Andrzej Onopiuk z programu "Rolnicy. Podlasie" ostatnio bardzo podpadł swoim fanom. Na rolnika spadła ogromna krytyka. Zarzutów jest wiele. W komentarzach w mediach społecznościowych przewijają się opinie, że Andrzej nie przykłada się do pracy i jest wiecznie niezadowolony. "Jak zwykle tylko narzeka i czeka, aż ktoś go wyręczy", "Chłopie, nie narzekaj, że pracować musisz. Ciesz się z tego dobrobytu" - czytamy w komentarzach na YouTube. Na tym nie koniec, bo Andrzejowi ostatnio zarzucono, że nie zaangażował się w trwający obecnie protest rolników. Jak donosi VOX FM, padają groźby, że rolnik straci pokaźną liczbę subskrybentów w serwisie YouTube. Wygląda na to, że fani Andrzeja chcą zmobilizować go do działania. Czy to przyniesie efekty? Czas pokaże.

'Rolnicy. Podlasie'. Andrzej i Gienek'Rolnicy. Podlasie'. Andrzej i Gienek 'Rolnicy. Podlasie'. Andrzej zdradził prawdę o ojcu. Takie ma podejście do rolnictwa / fot. Fokus TV

"Rolnicy. Podlasie". Fani zarzucają Andrzejowi niewdzięczność. "Powinieneś się cieszyć, a nie narzekać"

Niedawno Andrzej otrzymał od fanów cztery tony marchwi, które miały posłużyć mu jako pokarm dla zwierząt. Na kanale rolnika w serwisie YouTube pojawiła się relacja z przerzucania warzyw do piwnicy, aby ochronić je przed mrozem. Andrzej przez kilka dni zmagał się z górą marchwi i zmęczony narzekał, że "końca nie widać". To spotkało się z bardzo negatywną reakcją odbiorców, którzy stwierdzili, że rolnik powinien cieszyć się z takiego prezentu. "Nie dość, że dostałeś gotowy towar, to jeszcze narzekasz. W końcu troszkę po pracujesz, bo wciąż ktoś za ciebie robi", "Tyle ton marchwi za darmo to tylko się cieszyć, a nie narzekać" - pisano w komentarzach. Więcej przeczytasz tutaj.

'Rolnicy. Podlasie'. Andrzej zdrapał to zdrapek. Tyle wygrał. 'Udało się''Rolnicy. Podlasie'. Andrzej zdrapał to zdrapek. Tyle wygrał. 'Udało się' 'Rolnicy. Podlasie'. Andrzej zdrapał to zdrapek. Tyle wygrał. 'Udało się', fot. Andrzej z Plutycz Youtube

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.