"Goha Magical" przeszła metamorfozę. Fryzjer i kosmetyczka to początek. Piorunujący efekt

Małgorzata "Goha Magical" Zwierzyńska przeszła metamorfozę pod okiem Clout MMA. Internauci zgodnie ocenili, że efekty robią wrażenie.

Małgorzata "Goha Magical" Zwierzyńska to matka popularnego patostreamera Daniela Magicala, która nieraz przewijała się w jego materiałach, nierzadko w stanie nietrzeźwym. Dziś uznawana jest za internetową twórczynię, a niedawno zawalczyła w oktagonie ze swoją niedoszłą synowa Nikitą. Walka odbiła się szerokim echem w sieci - wielu komentatorów twierdziło, że federacja freakfightowa tym razem przekroczyła granicę dobrego smaku. Organizatorzy Clout MMA idą jednak w zaparte i wciąż promują kontrowersyjną patoinfluencerkę. Zafundowali jej nawet metamorfozę.

Zobacz wideo Pan Pawłowski o dalszych ruchach Schreiber w Clout MMA. "A chciała delegalizować freak fighty"

"Goha Magical" przeszła metamorfozę. "Widać błysk w oku"

Tym razem na kanale Clout MMA udostępniono materiał z metamorfozą kontrowersyjnej patostreamerki. Przemianą Zwierzyńskiej zajął się Paweł Trybulski. - Mam bardzo dużo znajomości w świecie beauty. Interesuję się tym, odkąd pamiętam i uwielbiam pomagać ludziom i zmieniać ich życie na lepsze - powiedział influencer na kanale Clout MMA. W ramach prac nad przemianą zawodniczka MMA przeszła liczne zabiegi kosmetyczne, była u fryzjera, jak i wybrała się na zakupy. 

 

Internauci są zachwyceni przemiana "Gohy". Wielu z nich trzyma za nią kciuki. "Mówcie, co chcecie, ale wygląda oszałamiająco! Każda kobieta chciałaby przejść taką metamorfozę. Gratulacje pani Gosiu!", "Super, nie spodziewałam się, że aż takiej zmiany! Jeszcze tylko zęby i prawdziwa dama. Dobra robota całej ekipy i Pawła", "Petarda, jakich mało! Czy widzieliście ten błysk w oczach pani Gosi, jak zaczęła czuć przemianę? Widać definitywnie szczęście. Dziękuję, że jeszcze są ludzie, którzy mogą pomóc" - czytamy w komentarzach na YouTubie. Zdjęcia z przemiany znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

'Goha Magical' przeszła metamorfozę. 'Widać błysk w oku''Goha Magical' przeszła metamorfozę. 'Widać błysk w oku' 'Goha Magical' przeszła metamorfozę. 'Widać błysk w oku', fot. Clout MMA Youtube

Marianna Schreiber wplątana w walkę? Ma zawalczyć z Małgorzatą "Gohą Magical" 

W środę 14 lutego media obiegła informacja, jakoby kolejną przeciwniczką Marianny Schreiber na Clout MMA miała być Małgorzata "Gocha Magical" Zwierzyniecka. Organizatorzy wydarzenia za pośrednictwem mediów społecznościowych oficjalnie poinformowali, że takie starcie jest planowane. "Schreiber po ostatniej wygranej z najlepszą polską dziennikarką została koronowana na królową polskich freak-fighterek. Marianna celuje w UFC, ale zanim spełni te marzenia, ma do pokonania jeszcze kilka rywalek" - napisano na platformie X. Niedługo potem Schreiber dodała wpis, w którym przyznała, że nie wyraziła zgody na walkę ze swoją rywalką.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.