"Taniec z Gwiazdami". Przedstawiono pierwsze pary! Wiemy, z kim zatańczą Węgiel i Chajzer

Najnowsza edycja "Tańca z Gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami. Polsat odkrył już karty ze wszystkimi uczestnikami. Teraz przyszła pora na ujawnienie par.

"Taniec z Gwiazdami" od lat cieszy się nieprzemijającą popularnością wśród widzów. Wiadomość o wstrzymaniu produkcji bardzo zasmuciła wszystkich fanów. Przyszłość programu zależała przede wszystkim od dobrego "castingu". Ostatecznie taneczne show powróci na ekrany telewizorów i to już niedługo. Nazwiska, które w tym roku pojawią się na parkiecie, są naprawdę gorące. Polsat ujawnił również pierwsze pary. Widzicie już potencjalnych zwycięzców? Więcej zdjęć uczestników znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Senkara i Hajduk o Chajzerze w "Tańcu z gwiazdami". Kibicują?

"Taniec z Gwiazdami". Znamy pierwsze pary. Z kim zatańczy Roksana Węgiel? 

Widzowie od dłuższego czasu zastanawiali się, jak będzie wyglądać tegoroczne zestawienie par. Producenci programu powoli zaczęli odkrywać karty, dzięki czemu wiemy, z kim zatańczy m.in. Filip Chajzer, Roksana Węgiel i Beata Olga Kowalska. Dziennikarz pojawi się na parkiecie z Hanną Żudziewicz. Gwiazda młodego pokolenia zatańczy z Michałem Kassinem, a Kowalskiej będzie towarzyszył Mieszko Masłowski. Wiadomo również, że Kamil Baleja wystąpi w duecie z Magdaleną Perlińską. Co myślicie o tych połączeniach? 

Wiosenna ramowka Polsat i Polsat Box GoWiosenna ramowka Polsat i Polsat Box Go 'Taniec z Gwiazdami'. Przedstawiono pierwsze pary! Co sądzicie o takim połączeniu? Fot. KAPIF.pl

"Taniec z Gwiazdami". Kto jeszcze wystąpi na parkiecie?

Oprócz Roksany Węgiel, Filipa Chajzera i Beaty Olgi Kowalskiej w programie pojawi się plejada gwiazd. Widzowie będą mogli śledzić poczynania Dagmary Kaźmierskiej, Adama Kszczota, Aleksandra Mackiewicza, Maffashion, Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, Anity Sokołowskiej i Krzysztofa Szczepaniaka. Pod znakiem zapytania stał udział Macieja Musiała, ale produkcja uspokoiła fanów, którzy po nieobecności aktora w spocie reklamującym edycję nabrali podejrzeń. Musiał zgodnie z planem pojawi się na parkiecie. Z kolei tańca będą uczyć m.in. Michał Danilczuk, Sara Janicka, Jacek Jeschke, Michał Jeziorowski i Marcin Hakiel, który po 15 latach wraca do programu. W sieci pojawiają się materiały z przygotowań pierwszych par. Swój trening pokazała Roksana Węgiel. Wyjątkowymi zdjęciami podzielił się również Filip Chajzer. Wygląda na to, że gwiazdy nie próżnują i chcą pokazać się z jak najlepszej strony. ZOBACZ TEŻ: "Taniec z Gwiazdami". Obejrzeliśmy nowy spot. Brakuje jednego z uczestników. Fani będą rozczarowani

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA