Reporterka żegna się z "19.30". Wcześniej pracowała w "Wiadomościach"

Agnieszka Zelek potwierdziła, że rozstaje się z programem informacyjnym "19.30" i z TVP. Ze stacją związana była od 2016 roku.

Kolejna osoba żegna się z nowym programem informacyjnym Telewizji Polskiej. Agnieszka Zelek do ekipy TVP dołączyła w 2016 roku. W "19.30" zadebiutowała 27 grudnia. Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, materiałów reporterki już nie zobaczymy w programie. Zelek potwierdziła te informacje.

Zobacz wideo Monika Miller szczerze o powrocie do TVP

Agnieszka Zelek żegna się z "19.30"

"Tak, pożegnałam się w czwartek" -  powiedziała Agnieszka Zelek w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl. Dodała też, że rozstaje się z Telewizją Polską. Reporterka ze stacją związana była od połowy 2016 roku. W ostatnim czasie w "Wiadomościach" zajmowała się przygotowywaniem materiałów na temat wydarzeń z zagranicy. Jej materiał pierwszy raz w "19.30" pojawił się 27 grudnia ubiegłego roku. Przygotowywała relację na temat działań zbrojnych w Ukrainie i Krymie. Agnieszka Zelek należała do redakcji zagranicznej TVP, której szefową została Magdalena Karpińska.

Odejścia z "19.30". Wcześniej z programem pożegnał się Tomasz Marzec

Portal Wirtualnemedia.pl niedawno informował o odejściu innego dziennikarza z "19.30". Materiał Tomasza Marca pierwszy raz w programie informacyjnym mogliśmy obejrzeć 23 grudnia ubiegłego roku. Od jakiegoś czasu jednak przestał pojawiać się w "19.30". Według informacji serwisu odszedł z programu, jednak nie jest wykluczone, że pojawi się w innych formatach Telewizji Polskiej.

W nowym serwisie informacyjnym TVP możemy oglądać materiały przygotowane m.in. przez Marcina Antosiewicza, Mateusza Lachowskiego, Witolda Tabakę, Milenę Bobrowską, Blankę Dżugaj, Joannę Bukowską-Kasprzak czy Sandrę Meunier. Do prowadzących należą Marek Czyż, który poprowadził pierwsze wydanie "19.30", Joanna Dunikowska-Paź i Zbigniew Łuczyński. Szefem programu jest Paweł Płuska.

Do Telewizji Polskiej po zmianie władzy i rewolucji w stacji wróciły już też inne programy informacyjne. Nowy "Teleexpress" mogliśmy oglądać pierwszy raz 4 stycznia i poprowadził go Maciej Orłoś. Natomiast "Panorama" powróciła na antenę 10 stycznia, a prezenterem był Jarosław Kulczyki. Została jednak zmieniona godzina emisji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.