"Panorama" wraca na antenę. Zaskakująca godzina emisji. Jarosław Kulczycki mówi o tajemniczej prezenterce

Program "Panorama" już wkrótce powróci na antenę TVP2 w nieco zmienionej wersji. Jarosław Kulczycki właśnie zapowiedział godzinę emisji, która może zaskoczyć stałych widzów stacji. Na tym nie koniec. W programie pojawi się też nowa prowadząca.

Rewolucja na Woronicza trwa w najlepsze. 8 stycznia widzowie "Teleexpressu" poznali nową prowadzącą, którą mieli już okazję oglądać w "Pytaniu na śniadanie". Aleksandra Kostrzewska była swego czasu bohaterką jednego z największych skandali obyczajowych w historii stacji. Więcej przeczytasz tutaj. W "Panoramie", która po krótkiej przerwie wraca na antenę, także pojawi się nowa prezenterka. Jak na razie jej nazwisko owiane jest tajemnicą, ale wiadomo, że ma doświadczenie w pracy w telewizji. Nowy szef formatu poinformował także o zmianach w godzinach emisji. Już wiadomo, kiedy "Panorama" w odświeżonej wersji pojawi się na antenie. 

Zobacz wideo Monika Miller o powrocie do TVP. "Wolałabym nie"

"Panorama" wraca na antenę TVP. Nowy szef programu ogłosił nową godzinę emisji. Powrót do dawnych czasów

Jak podaje portal Wirtualne Media, 10 stycznia na antenę TVP2 wraca "Panorama". Program pojawi się w odświeżonej wersji. Szefem formatu został Jarosław Kulczycki, który po ośmiu latach przerwy powróci na antenę TVP także w roli prowadzącego. Wśród prezenterów zobaczymy także Piotra Jędrzejka z TVP Info. W programie oprócz informacji z kraju I ze świata pojawi się też sekcja analityczna. - Naszą ambicją jest, aby w każdym programie - oprócz materiałów czysto newsowych, wydarzeń z kraju i zagranicy, politycznych, społecznych, medycznych, naukowych i kulturalnych, znalazły się także dwa ewentualnie trzy materiały analityczne, w których będzie więcej wypowiedzi ekspertów - powiedział w rozmowie z serwisem Jarosław Kulczycki. Na tym nie koniec, bo zmieni się również godzina emisji. Ostatnio "Panorama" nadawana była o 18:00. Tym razem wróci do starych godzin emisji, kiedy pojawiała się na antenie dopiero późnym wieczorem, jako podsumowanie całego dnia. 

Ruszamy w środę o 22.30. "Panorama" będzie trwała 25 minut. W przeszłości, kiedy pracowałem w tym programie, był już emitowany o takiej porze - o 22:00 i 22:30. W związku z tym, że pora jest późna, mamy też większy oddech i dystans do informacji, możemy więc pokusić się o zrealizowanie nie tylko czysto newsowych materiałów, ale także analitycznych - poinformował Jarosław Kulczycki w rozmowie z portalem Wirtualne Media.

Jarosław KulczyckiJarosław Kulczycki Fot. TVP INFO / screenshot

"Panorama" będzie miała nową prowadzącą. "Jest w okresie wypowiedzenia, więc nie będę ujawniał jej nazwiska"

W rozmowie z portalem Wirtualne Media Jarosław Kulczycki poinformował, że część starej ekipy "Panoramy" zostaje w redakcji w tym m.in. Łukasz Myc, Wojciech Heron i Aurelia Duniec-Szymańska. Format będzie miał też nową prezenterkę, ale jak na razie szef programu nie wyjawił jej nazwiska. Wiadomo, że będzie to osoba, która pracowała już w telewizji. - Będzie jeszcze jedna osoba, doświadczona prezenterka telewizyjna, ale na razie wiąże ją umowa z innym pracodawcą, jest w okresie wypowiedzenia, więc nie będę ujawniał jej nazwiska - podsumował Kulczycki. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.