"Taniec z Gwiazdami". Znamy nowych jurorów. Uchowała się tylko Iwona Pavlović

Poznaliśmy skład jurorski 14. edycji "Tańca z Gwiazdami". To nie koniec zmian. Show zmieni również porę emisji.

Nie jest tajemnicą, że transfer Edwarda Miszczaka do Polsatu nie przyniósł - póki co - pożądanych efektów. Programy takie jak "Żony Warszawy" czy "Temptation Island" okazały się klapą, a wprowadzone przez niego zmiany - chociażby w formatach "Nasz nowy dom" czy "Twoja twarz brzmi znajomo" - zostały negatywnie ocenione przez widzów. Nadzieje zaczęto pokładać w "Tańcu z Gwiazdami", który udał się na przerwę i wyjątkowo nie został zaprezentowany w jesiennej ramówce 2023 roku. Stacja szykuje odświeżenie formatu, jak i przywrócenie elementu kluczowego - tytułowych gwiazd.

Zobacz wideo Herbuś ocenia taniec Lewandowskiej

"Taniec z Gwiazdami". Znamy nowych jurorów. Zaskakujące nazwiska. 

Jak czytamy w portalu Wirtualne Media, nowymi jurorami w programie będą Rafał Maserak, Ewa Kasprzyk i Tomasz Wygoda. Obok nich zasiądzie doskonale znana Iwona Pavlović. Kolejna, 14. edycja programu będzie emitowana na żywo - tak jak poprzednie sezony. Formuła show nie zmieni się, ale zyska nową oprawę. Produkcja będzie realizowana w nowym studiu, a program będzie mieć nowego producenta wykonawczego i reżysera, Wojciecha Iwańskiego, odpowiedzialnego za sukces pierwszej edycji show. W rozmowie z serwisem Wirtualne Media Iwański zaznaczył, że "Taniec z Gwiazdami" to niezniszczalny format, który od lat funkcjonuje na świecie w podobnej formule. Reżyser dodał, że rewolucji w show raczej nie będzie, a zmiany będą m.in. na poziomie "rekwizytów". Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Ewa KasprzykEwa Kasprzyk Fot. Kapif.pl

"Taniec z Gwiazdami". Polsat zaczyna ujawniać pierwszych uczestników 

Polsat zaczyna także ujawniać pierwszych uczestników, którzy wezmą udział w show. Wiemy już, że w 14. edycji "Tańca z Gwiazdami" mają wystąpić: aktorka Małgorzata Ostrowska-Królikowska, lekkoatleta Adam Kszczot i aktor Aleksander Mackiewicz. Osoba z produkcji programu w rozmowie z Plotkiem zdradziła z kolei, że na parkiecie zobaczymy także Maffashion, Dagmarę Kaźmierską i Macieja Musiała. "Taniec z Gwiazdami" wróci na antenę wiosną i będzie można go oglądać w nowym paśmie - w niedziele po godzinie 20.00. Czekacie na powrót tego formatu?

'Taniec z Gwiazdami''Taniec z Gwiazdami' Kolejne znane nazwiska w 'Tańcu z Gwiazdami'. Twarze 'MasterChefa' i 'Idola'. Fot. KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.