Kłótnia w "Pytaniu na śniadanie". Wolny chciał załagodzić konflikt. Nowakowska dolała oliwy do ognia

W ostatnim wydaniu "Pytania na śniadanie" doszło do emocjonalnej wymiany zdań między zaproszonymi gośćmi. Kiedy atmosfera zrobiła się zbyt gęsta, interweniował Tomasz Wolny.

"Pytanie na śniadanie" od lat cieszy się sporą oglądalnością. Program jest prowadzony na żywo, co niekiedy generuje różne wpadki i nieprzewidziane sytuacje. Podczas ostatniego wydania programu w studiu doszło do sprzeczki między gośćmi. Ida Nowakowska nie potrafiła ukryć swojego zadowolenia. Sytuację złagodził dopiero Tomasz Wolny.

Zobacz wideo Iza Krzan gotowa na wywiad ze Smaszcz w "Pytaniu na śniadanie". Szykuje się na ślub Cichopek?

"Pytanie na śniadanie". Kłótnia na antenie. Nowakowska dolała oliwy do ognia

W niedzielnym wydaniu "Pytania na śniadanie" poruszono temat ocen z zachowania wystawianych w polskich szkołach. W dyskusji udział wzięli mama trójki dzieci, psycholog oraz nauczyciel. Rozmówcy nie mogli się jednak porozumieć w tej kwestii, mieli bowiem zupełnie odmienne opinie. Pierwsza głos zabrała mama, która stwierdziła, że oceny z zachowania powinny być jedynie opisowe, inną formę uznała bowiem za krzywdzącą dla uczniów. Nie zgodził się z nią nauczyciel, który zapewniał, że zachowanie oceniane w skali numerycznej przygotowuje dzieci do funkcjonowania w życiu dorosłym. Gęstniejąca atmosfera wyraźnie spodobała się Idzie Nowakowskiej.

Już się państwo nie zgadzają, co ja lubię w naszym programie - zachęcała gości do polemiki prowadząca.

W pewnym momencie dyskusja zaczęła zmierzać w stronę kłótni i konieczna była interwencja Tomasza Wolnego, który poprosił obecną w studiu psycholożkę o zabranie głosu. - Nasza tożsamość powstaje na podstawie informacji z zewnątrz, tego, jak jesteśmy oceniani, ale i tych z wewnątrz (...) Ocenianie jest tematem bardzo drażliwym, ponieważ trzeba wyważyć, czy niektóre zachowania wymagają karania, czy niekoniecznie - podsumowała gościni.

Ida Nowakowska i Tomasz Wolny w 'Pytaniu na śniadanie'Ida Nowakowska i Tomasz Wolny w 'Pytaniu na śniadanie' Screen z programu 'Pytanie na śniadanie'/TVP2

"Pytanie na śniadanie". Wpadka Idy Nowakowskiej. "Ze sprzątaniem zejdzie nam się nieco dłużej"

Ida Nowakowska w jednym z ostatnich wydań "Pytania na śniadanie" zaliczyła niewielką wpadkę. Podczas wizyty w studyjnej kuchni kucharz, po wyraźnych namowach Tomasza Wolnego, rzucił owocem granatu w stronę prowadzącej. Niestety, prezenterce nie udało się go złapać, co poskutkowało nieestetycznym rozbryzgiem na ścianie. - Przepraszam. Myślałam, że ty złapiesz. Dzisiaj, jak widać, będzie z przytupem - mówiła skruszona Nowakowska. Dodała też, że w kulturze Bliskiego Wschodu owoc ten symbolizuje szczęście. - Granat już rozsadzony, dzisiaj ze sprzątaniem zejdzie nam się nieco dłużej (...) Szczęście rozeszło się po studiu - podsumował Wolny.

Ida NowakowskaIda Nowakowska KAPIF.pl / KAPIF.plWięcej o:
Copyright © Agora SA