"Ranczo". Dawno niewidziany Pietrek na salonach. Ale się zmienił

"Ranczo". Pamiętacie Pietrka? Odtwórca tej roli, Piotr Pręgowski, pojawił się niedawno na premierze filmowej. Aktor sporo się zmienił.

"Ranczo" to kultowy serial TVP, który lata temu zgromadził wokół siebie niemałą rzeszę fanów. Produkcja zadebiutowała w 2006 roku, a przez dekadę powstało dziesięć sezonów serialu. Każdy z nich cieszył się niesamowitą oglądalnością. Serial dawno się już skończył, ale cały czas ma ogromną rzeszę fanów. Z pewnością wielu z nich zastanawia się, co dziś słychać u aktorów wcielających się w poszczególne postacie. Piotr Pręgowski - znany w "Ranczu" jako Pietrek - pojawił się niedawno na przedpremierowym pokazie filmu "Vamos a la playa".

Zobacz wideo Elżbieta Romanowska o powrocie "Rancza"

"Ranczo". Dawno niewidziany Pietrek na salonach. Piotr Pręgowski sporo się zmienił

Piotr Pręgowski nieczęsto pojawia się na salonach, przez co jego obecność na oficjalnych wydarzeniach zawsze cieszy widzów. Aktor na premierze "Vamos a la playa" zaprezentował się w niebieskiej kurtce, koszuli w kratę, wygodnych spodniach oraz czarnych butach sportowych. Do tego dobrał okulary z okrągłymi, granatowymi oprawkami, a zaczesane włosy dodały mu nieco sznytu. Więcej zdjęć Piotra Pręgowskiego z premiery filmowej znajdziecie w naszej galerii u góry strony. 

'Vamos a la play'a - premiera'Vamos a la play'a - premiera fot. KAPIF.pl

"Ranczo". Piotr Pręgowski ima się dziś nietypowego zajęcia. W taki sposób dorabia Pietrek z "Rancza"

Czym się obecnie zajmuje Piotr Pręgowski? Jak podawał w czerwcu 2023 roku "Super Express", aktor cztery lata temu osiągnął wiek emerytalny, ale ani myśli o porzuceniu pracy. Okazuje się, że Pietrek z "Rancza" występuje na weselach i innych imprezach okolicznościowych. Sezon wiosenny i letni jest dla niego na wagę złota. - Zaczyna się dla mnie sezon żniw letnich. Imprezy miejskie, lokalne, dożynki, wesela. Aktor na weselu? Dlaczego nie! To genialne, eleganckie imprezy, które w niczym nie przypominają już obskurnej remizy z czasów PRL-u" - stwierdził. Później padło pytanie o zarobki w branży muzycznej. Piotr Pręgowski odparł, że nie może narzekać, ale na pewno nie zamierza się przechwalać ani afiszować. - Jestem zadowolony, tyle mogę powiedzieć. Warto pochylić się nad każdym groszem. Na pewno nie złapiecie mnie na ulicy z torebką za 160 tysięcy ani na plaży w stringach z kawałkami brylantów między pośladkami - skomentował z nutą sarkazmu. 

Piotr Pręgowski w 2007 rokuPiotr Pręgowski w 2007 roku fot. Kapif

Więcej o:
Copyright © Agora SA