Caroline Derpienski miała takie kompleksy, że doszło do zaburzeń. Dziś otwarcie o tym mówi

Caroline Derpieński zdobyła się na intymne wyznanie. Celebrytka zdradziła, że w przeszłości zmagała się z problemem natury psychicznej.

Caroline Derpienski próbuje na dobre zadomowić się w polskim show-biznesie. Na platformie Player pojawił się niedawno program "Derpienski w ogniu pytań", w którym 22-letnia białostoczanka zmierzyła się z nurtującymi widzów pytaniami. Jedno z nich dotyczyło zdrowia - samozwańcza gwiazda przyznała, że kompleksy spowodowały u niej niemałe problemy z psychiką.

Zobacz wideo Tyszka podziwia Derpieński za jedno

Caroline Derpienski walczyła z anoreksją

Derpienski przyznała, że w przeszłości mierzyła się z dużymi kompleksami odnośnie swojej sylwetki. Brak akceptacji doprowadził ją do anoreksji. - Miałam ogromny kompleks, jeżeli chodzi o wagę. Miałam anoreksję, dlatego teraz zwracam szczególną uwagę na zbyt szczupłe kobiety - powiedziała. Dziś Caroline zauważa, że piękno można odnaleźć w każdym rodzaju sylwetki. - Uważam, że to jest niezdrowe i żyjemy w takich czasach ''body positivity'', gdzie każde ciało jest piękne, gdzie każdej kobiecie należy się szacunek, każdemu mężczyźnie, nieważne ile ma lat, nieważne jak wygląda, jakiej jest orientacji, każdy jest dolarsowy - przyznała.

Caroline DerpienskiCaroline Derpienski Caroline Derpienski i afera z Dodą, KAPiF.pl

Caroline Derpienski budzi sporo emocji. Tak o niej mówi Dagmara Kaźmierska

Caroline Derpienski to celebrytka, która wywołała największe zamieszanie w polskim show-biznesie w ostatnich miesiącach. O jej konfliktach z innymi znanymi osobami - od Piotra Rubika do Anety Glam - można już zacząć pisać osobną książkę. O opinię na temat Derpienski została w ostatnim czasie zapytana Dagmara Kaźmierska. "Królowa życia" przyznała bez ogródek, że pała sympatią do młodszej koleżanki z branży. Zauważyła, w jak krótkim czasie udało jej się być na językach polskich mediów. - Ta dziewczyna miała jakiś swój cel ''być sławną w naszym kraju''. Wdarła się przebojem, wdarła się z impetem, jest wszędzie, codziennie o niej ktoś pisze, a przy tym jest zabawna - powiedziała Kaźmierska.  Przy okazji odniosła się także do wypowiedzi Derpienski na jej temat. Przypominamy, że jakiś czas temu Caroline radziła Kaźmierskiej "złapanie vibe'u z Miami", przyznając przy tym, że nawet jej nie kojarzy. Jesteście ciekaw odpowiedzi Dagmary? Przeczytajcie nasz artykuł.

Caroline Derpieński nie jest już blondynką. Brunetką też nie. Tej zmiany się nie spodziewacieCaroline Derpieński nie jest już blondynką. Brunetką też nie. Tej zmiany się nie spodziewacie fot. KAPIF.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA