"Rolnik szuka żony". Ekipa ruszyła podbijać TVP. "Waldi dopiął swego, a one jak milion dolarów"

Agnieszka, Anna i Waldi zaskoczyli udziałem w kolejnym show TVP. Tym razem sprawdzą się w formacie "Jaka to melodia?". Zobaczcie, jak prezentowali się na planie.

Już 10 grudnia widzowie TVP1 zobaczą finałowy odcinek programu "Rolnik szuka żony". Agnieszka jako jedyna spośród uczestniczek i uczestników jubileuszowej edycji nie wybrała żadnego ze swoich kandydatów. - Życzę im wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieję, że oni znajdą po prostu swoje drugie połówki. Na pewno nie jestem tą osobą ja - stwierdziła. Istnieje prawdopodobieństwo, że rolniczka zaskoczy wszystkich w trakcie wielkiego finału i ogłosi, że z kimś się spotyka, więc emocje rosną. Tymczasem ekipa programu "Rolnik szuka żony" wybrała się do jednego z popularnych programów TVP "Jaka to melodia?". Reprezentacja była mocna. Ania, Agnieszka i Waldi zawitali w studiu. Ania pochwaliła się zdjęciami w sieci. 

Zobacz wideo Waldemar z "Rolnik szuka żony" podbija parkiet na wycieczkowcu. Tańczy z tajemniczą kobietą

"Rolnik szuka żony". Ekipa programu wpadła do studia "Jaka to melodia?". Coś się szykuje?

Anna z programu "Rolnik szuka żony" właśnie pochwaliła się zdjęciami z planu "Jaka to melodia?". Nie była sama, bo w studiu pojawiła się z Agnieszką i Waldemarem. Cała trójka prezentowała się bardzo elegancko. Anna wybrała suknię w kolorze ciemniej zieleni, Agnieszka zachwyciła w krwistej czerwieni, a Waldemar wybrał szarobłękitny garnitur. "To był fajny dzień" - podsumowała rolniczka. W komentarzach od razu dało się odczuć powiew ekscytacji. "Nie możemy się doczekać", "Wow. Obie panie jak milion dolarów", "Pięknie wyglądasz Ania" - czytamy. Największą furorę zrobił Waldemar. "O Waldi dopiął swego, został celebrytą" - podsumowała jedna z internautek. Kiedy emisja odcinka? Oficjalna data nie została jeszcze podana, ale biorąc pod uwagę kolor kreacji rolniczek, najprawdopodobniej odcinek zostanie wyemitowany w święta. 

'Rolnik szuka żony'. Ania, Agnieszka i Waldemar wzięli udział w programi 'Jaka to melodia?''Rolnik szuka żony'. Ania, Agnieszka i Waldemar wzięli udział w programi 'Jaka to melodia?' fot. instagram.com/aniaderbiszewska

"Rolnik szuka żony". Anna i Jakub są nadal razem? Rolniczka podkręciła atmosferę przed finałem

Anna z programu "Rolnik szuka żony" do ostatniej chwili zastanawia się nad odrzuceniem wszystkich mężczyzn, ale ostatecznie spośród kandydatów wybrała Jakuba. Mężczyzna nie był lubiany przez widzów, bo jeszcze miesiąc przed programem był zaręczony. Jakub jest też ojcem trójki dzieci. W sieci pojawiły się plotki, że Anna i Jakub nadal są razem. Rolniczka tylko je podsyciła, bo udostępniła na Instagramie zdjęcie, które jako pierwszy opublikował w sieci Jakub. Więcej przeczytasz tutaj. Coś jest na rzeczy? Tego dowiemy się już 10 grudnia podczas finału programu "Rolnik szuka żony".

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA